Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 12.12.2019 23:20
  • Son Güncelleme: 12.12.2019 23:28

49. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teklif herkese büyük bir şok yaşatıyor!

Perşembe günlerinin sevilen dizisi bu akşam yeni bölümüyle ATV ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Ekranların büyük bir ilgiyle takip dizisinde bu hafta hastane koridorunda, 40 yıl gecikmiş teklifini yapan Fekeli, herkesi şoka soktu. Başta Hünkar olmak üzere herkesin adeta dili tutuldu. En büyük şoku ezeli düşmanlar Yılmaz ve Demir yaşadı. Bölümün sona ermesiyle birlikte izleyiciler . bölüm fragmanını bekliyor. İşte dizinin son bölümünde yaşanan olaylar...

Bir Zamanlar Çukurova 49. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 48. bölümüyle bu akşam izleyicileri ekran başına kilitledi. Yeni bölümde Çukurova ahalisi 'devlerin aşkı' haberini konuşmayı bitirmeden, "Fekeli'nin evlenme teklifi" dedikoduları bambaşka bir tarafa çevirdi. Fekeli'nin, gazete haberi ile ihtiyaç duyduğu teselliyi kollarında bulacağını hayal eden Behice, evlilik teklifi haberiyle yıkıldı. İzleyiciler şimdi heyecanla Bir Zamanlar Çukurova 49. bölüm fragmanını bekliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hastane koridorunda, 40 yıl gecikmiş teklifini yapan Fekeli, herkesi şoka sokmuştur! Başta Hünkar olmak üzere herkesin adeta dili tutulur. En büyük şoku ezeli düşmanlar Yılmaz ve Demir yaşar. Demir, Fekeli'nin üzerine yürür! Yılmaz ise hala, babasının bunu intikam için yaptığını düşünmektedir.

Sabahattin'in müdahalesi ile hastane koridorundaki alevli tartışma sona erer ve herkes evine gönderilir! Ama haber de tüm Adana'ya yayılır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.