Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 05.12.2019 20:12
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 06.12.2019 11:39
ABONE OL

. son bölüme damga vuran sahne: Züleyha ve Yılmaz karşı karşıya geliyor!

ekranlarının sevilen dizisi bu akşam saat 20.00'de ATV'de izleyici karşısına çıktı. Heyecan dolu bölümde gazete haberi, Demir'i annesinden vazgeçme noktasına getiriyor. Yılmaz ise bu durumu bir zafer olarak nitelendiriyor. İkisinin de kendi aşkları için girdikleri savaş, gözlerini "aşk" göremeyecek kadar kör ediyor. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? İşte . bölüme dair merak edilen detaylar...


Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi bu hafta aşkın zamana karşı verdiği savaş ile izleyicileri ekran başına kilitledi. Yeni bölümde Gaffur'un bir türlü tamirhaneye götüremediği otomobili Züleyha'yı yine yolda bırakıyor. Yılmaz'ın bir kez daha Züleyha ve Adnan'ı aracına alması Demir'i çıldırtıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 47. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şermin'in Hünkar'dan intikam hareketi, "Devlerin Aşkı"nı Çukurova'ya duyuruyor! Şermin'in gizlice çektiği fotoğraf gazetede yer alınca, hem konakta hem tüm Adana'da yer yerinden oynayacak! Hünkar'ın itibarını yok etmek için yapılan plan, Fekeli'yi adeta ateşliyor. Fekeli önce, mahremini ortaya dökenleri bulmak için eline silahını alıyor! Sonra da iki ailenin ve tüm hastane personelinin önünde Hünkar'a 40 yıl gecikmiş sorusunu soruyor.

DEMİR AKLINI KAYBEDECEK

Gazete haberi, Demir'i annesinden vazgeçme noktasına getirecektir. Yılmaz ise, bu durumu bir zafer olarak nitelendirir. İkisinin de kendi aşkları için girdikleri savaş, gözlerini "aşk" göremeyecek kadar kör etmiştir.

ZÜLEYHA VE YILMAZ AYNI OTOMOBİLDE

Gaffur'un bir türlü tamirhaneye götüremediği otomobili Züleyha'yı yine yolda bırakır. Yılmaz'ın bir kez daha Züleyha ve Adnan'ı aracına alması Demir'i çıldırtır. Ancak, Yılmaz ve Züleyha çiftliğe ulaştığı andan itibaren gelişen olaylar, kimsede bu durumu sorgulayacak hal de bırakmayacaktır.

AŞKIN ALEVİ FADİK'İ Mİ SARDI?

Gülten'e ilgisini fark etse de, Çetin'e ilgi göstermekten vazgeçmeyen Fadik, gittikçe de kendini kaptırır. Aslında kendisiyle ilgilenildiğine inanmak için elinden geleni yaparken, aşk ateşiyle birlikte kendini gerçekten alevler içinde buluverir.