Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 03.12.2019 19:37
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 04.12.2019 01:48
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 150. yeni bölüm izle |

ekranlarının reyting rekortmeni dizisi . bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Heyecanın dorukta olacağı bölümde Çakırbeyliler, büyük düşmanı yok edebilmek adına daha küçük gördükleri bir düşmanla el sıkışmaya razı oldu. Para söz konusu olduğunda herkesle işbirliği yapabilecek olan Sınırsızlar ile Altan'ın ortaklığını bitirmek için bir plan yaptı. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150. bölüm hakkında detaylar...


Yayınlandığı günden bu yana milyonlarca izleyicinin büyük bir ilgiyle takip ettiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu akşam heyecan doruktaydı. Haşmet'in Tipi tarafından öldürülüp öldürmeyeceğini merak edildiği yeni bölümde Haşmet, yaptığı teklife 'evet' cevabını alabilmek umuduyla son bir kez daha Emine ile görüşüyor. Ablasının ona ihanet ettiğini düşünen Tipi ise daha fazla sakin kalamaz ve öfkesini dindirebilmek için soluğu Haşmet'in kapısında alıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 150. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çakırbeyliler, büyük düşmanı yok edebilmek adına daha küçük gördükleri bir düşmanla el sıkışmaya razıdırlar.

SINIRSIZLARIN ALTAN İLE ORTALIKLIĞI BİTİYOR MU?

Para söz konusu olduğunda herkesle işbirliği yapabilecek olan Sınırsızlar ile Altan'ın ortaklığını bitirmek için bir plan yaparlar. Altan ise düşmanı düşmana kırdırmak için yapılan plana karşılık derhal harekete geçecektir.

HAŞMET, EMİNE İLE GÖRÜŞÜYOR

Haşmet, yaptığı teklife 'evet' cevabını alabilmek umuduyla son bir kez daha Emine ile görüşür.

TİPİ, HAŞMET'İ BOĞMAYA ÇALIŞIYOR

Ablasının ona ihanet ettiğini düşünen Tipi ise daha fazla sakin kalamaz ve öfkesini dindirebilmek için soluğu Haşmet'in kapısında alır.

TİPİ HERKESİN SABRINI ZORLUYOR

Masanın bir üyesi olmasının yanında, Çakırbeylilerle akraba olan Haşmet'in ölüm kararını tek başına veren Tipi, bu hareketiyle herkesin sabrını zorlayacaktır.

TUFAN ZOR DURUMDA

Behram'ı öldürerek bir hainden kurtulduğunu düşünen masa üyeleri ise nasıl bir yanılgı içinde olduğunu öğrenmek üzeredir. Açığa çıkmamak için önüne çıkan engelleri bir bir temizlemek zorunda kalan Tufan'ın elleri her geçen gün biraz daha kana bulanacaktır.