Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 02.12.2019 20:24
  • Son Güncelleme: 02.12.2019 23:26

2 Aralık izle | ATV

ATV ekranlarında saat 20.00'de yayınlanan ve Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu bu akşam 848. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Türkiye'nin en çok kazandıran bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'deki sorular yine çok konuşuldu. seçeneği takvim.com.tr'de.

Türkiye'nin en çok izlenen ve para ödülü dağıtmaya doymayan yarışması bu akşam izleyicisiyle buluştu. Pazartesi ve cumartesi günleri saat 20.00'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'de heyecan doruktaydı. seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

PROGRAMIN FORMATI HAKKINDA

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor!

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halükarda sizin oluyor.

12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.

Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır mısınız?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.