Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 22.11.2019 23:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.11.2019 00:42
ABONE OL

23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Miran ve Reyyan olay hakkında gerçekleri öğrenecek mi?

İzleyiciler tarafından ekranlarında cuma akşamları sevilerek takip edilen dizisinde yaşanan gelişmeler herkesi şaşırttı. Hazar'ın Miran'a yönelik sözleri Reyyan'ı büyük bir hayal kırıklığına uğratırken bölümün sona ermesiyle birlikte birlikte . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu akıllara geldi. Peki, Miran ve Reyyan olay hakkında gerçekleri öğrenecek mi? İşte son bölümde yaşanan olaylar...

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Hercai bu akşam heyecan dolu bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Yeni bölümde Hazar'ın, Miran'ın adını vermesi Reyyan ve Miran arasındaki tüm dengeleri değiştirdi. Reyyan, Miran'ın intikam duyguları hakkında şüphe duymaya başladı. Heyecan dolu bölümün ardından Hercai 23. bölüm fragmanını bekleniyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

HERCAİ 22. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hazar'ın, Miran'ın adını vermesi Reyyan ve Miran arasındaki tüm dengeleri değiştirir.

REYYAN ZOR DURUMDA KALIYOR

Miran suçsuzluğunu haykırırken, Reyyan babasının ağzından çıkan sözlerin gerçekliğinden emin olurken Miran'ın bu zamana kadar rol yaptığını, hala intikamından vazgeçmediğini düşünür.

REYYAN YEMİN EDİYOR

Ne yaparsa yapsın Miran'ın içindeki öfkeyi yok edemediğini anlayan Reyyan, bundan sonra ailesini korumak için mücadele etmeye ant içer.

MİRAN DERİNDEN YARALANIYOR

Hazar'ın ağzından çıkan bir kelimenin her şeyi yakıp yıkacak kadar güçlü olması Miran'ı derinden yaralarken, Reyyan'ın kendisine haksızlık ettiğini düşünmektedir.

ESMA MEKTUBU VERİYOR

Yıllar önce Dilşah'a vermiş olduğu sözün altında ezilen Esma, bu intikam oyununu sonlandırmak ve Hazar'la Miran'ı bir araya getirmek için elindeki mektubu Zehra'ya teslim eder.

"MİRAN, HAZAR İLE DİLŞAH'IN OĞLU"

Miran'ın gerçekte Hazar'ın oğlu olduğunu öğrenen Zehra, acaba Hazar'a mektubu teslim edip, Miran'ı içinde bulunduğu cehennemden çıkarıp kurtarabilecek midir?