Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 22.11.2019 19:36
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.11.2019 00:35
ABONE OL

. yeni bölüm izle | ATV

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi cuma akşamları izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Sevilen dizi Hercai bu akşam saat 20.00'de ATV ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Heyecan dolu bölümde Hazar'ın, Miran'ın adını vermesi Reyyan ve Miran arasındaki tüm dengeleri değiştirdi. Miran suçsuzluğunu haykırırken, Reyyan babasının ağzından çıkan sözlerin gerçekliğinden emin olurken Miran'ın bu zamana kadar rol yaptığını, hala intikamından vazgeçmediğini düşündü. Duygu dolu sahneleriyle . bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


Cuma akşamı yayınlanan yeni bölümleriyle dikkatleri üzerine çeken dizisinin bu akşam izleyici karşısına çıkan bölümünde gerilim iyice arttı. Dikkat çeken yeni bölümde Hazar'ın ağzından çıkan bir kelimenin her şeyi yakıp yıkacak kadar güçlü olması Miran'ı derinden yaralarken, Reyyan'ın kendisine haksızlık ettiğini düşündü. Esma, bu intikam oyununu sonlandırmak ve Hazar'la Miran'ı bir araya getirmek için elindeki mektubu Zehra'ya teslim etti. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? . bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

HERCAİ 22. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hazar'ın, Miran'ın adını vermesi Reyyan ve Miran arasındaki tüm dengeleri değiştirir.

REYYAN ZOR DURUMDA KALIYOR

Miran suçsuzluğunu haykırırken, Reyyan babasının ağzından çıkan sözlerin gerçekliğinden emin olurken Miran'ın bu zamana kadar rol yaptığını, hala intikamından vazgeçmediğini düşünür.

REYYAN YEMİN EDİYOR

Ne yaparsa yapsın Miran'ın içindeki öfkeyi yok edemediğini anlayan Reyyan, bundan sonra ailesini korumak için mücadele etmeye ant içer.

MİRAN DERİNDEN YARALANIYOR

Hazar'ın ağzından çıkan bir kelimenin her şeyi yakıp yıkacak kadar güçlü olması Miran'ı derinden yaralarken, Reyyan'ın kendisine haksızlık ettiğini düşünmektedir.

ESMA MEKTUBU VERİYOR

Yıllar önce Dilşah'a vermiş olduğu sözün altında ezilen Esma, bu intikam oyununu sonlandırmak ve Hazar'la Miran'ı bir araya getirmek için elindeki mektubu Zehra'ya teslim eder.

"MİRAN, HAZAR İLE DİLŞAH'IN OĞLU"

Miran'ın gerçekte Hazar'ın oğlu olduğunu öğrenen Zehra, acaba Hazar'a mektubu teslim edip, Miran'ı içinde bulunduğu cehennemden çıkarıp kurtarabilecek midir?