Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 19.11.2019 19:52
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 20.11.2019 06:55
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz () 148. yeni bölüm izle! Hızır ve ailesi dostlarıyla sınanıyor

Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Ortalığın iyice karıştığı bölümde özellikle Tufan'ın oğlu için neler yapacağı merak ediliyordu. Yeni bölümde Tufan'ı oğlunun canıyla tehdit ederek silahları ele geçirmeyi başaran Altan, planlarını yaparken Çakırbeylileri nasıl hafife aldığını çok geçmeden anlıyor. . bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi . bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Yeni bölümde Altan'ın planları karşısında Alparslan yine öngörülü davranarak herkesten gizli bir tedbir alıyor ve mermileri kimsenin bilmediği ayrı bir depoya saklıyor. Tufan ise oğlunu Sınırsızların elinden kurtarabilmek için işbirliği yapmaya devam ediyor. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? Heyecan dolu sahneleriyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 148. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 148. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tufan'ı oğlunun canıyla tehdit ederek silahları ele geçirmeyi başaran Altan, planlarını yaparken Çakırbeylileri nasıl hafife aldığını çok geçmeden anlayacaktır.

ALPARSLAN TEDBİRİNİ ALIYOR

Alparslan, yine öngörülü davranarak herkesten gizli bir tedbir almış, mermileri kimsenin bilmediği ayrı bir depoya saklamıştır. Çok önemli bir buluş olan silahın asıl değeri mermilerinde olduğundan Altan'ın tüm çabası boşa gitmiş olacaktır.

TUFAN OĞLUNU KURTABİLECEK Mİ?

Bu başarısızlık yüzünden en çok canı yanacak kişi olan Tufan ise oğlunu Sınırsızların elinden kurtarabilmek için işbirliği yapmaya devam edecektir.

HIZIR İÇLERİNDE HAİN OLDUĞUNU ANLIYOR

Silahlarını kaybeden Hızır, düşmanlarına karşı gücünü ve ortaklarına karşı itibarını da kaybetmemek için derhal harekete geçmesi gerektiğini bilmektedir. Silahların olduğu deponun yerini Sınırsızlarla paylaşan bir hain olduğunu anlamakta gecikmez.

SEVDA'NIN YAPTIKLARI ORTAYA ÇIKIYOR

Mermiler üzerinden yapacağı planla hem düşmanını tuzağa çekmeyi hem de masaya ihanet eden kişiyi bulmayı amaçlayacaktır. Bir taraftan masasını kurtarmak için mücadele verirken diğer taraftan Altan ile birlikte hareket ettiğini öğrendiği Sevda'nın da peşine düşecektir.