Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 19.11.2019 18:38
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.11.2019 18:38
ABONE OL

dizisinin kimdir? ve nereli?

Kanal D ekranlarında bu akşam dizisi saat 20.00'de ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Dizide dikkat çeken karakterlerden birisi de oldu. Dizide Asya Gündoğan karakterini canlandırıyor. İzleyiciler ise şimdi Azize dizisinin Asya Gündoğan'ı sorusuna yanıt arıyor. Peki, ve nereli? İşte merak edilen detaylar...

Azize dizisinin Asya Gündoğan'ı Duygu Sarışın kimdir?

Azize dizisi bu akşam Kanal D ekranlarında başlıyor. Diziyi ekranları başında takip eden izleyiciler ise Azize oyuncuları hakkında araştırma yapıyor. Azize dizisinde Asya Gündoğan karakterine ünlü oyuncu Duygu Sarışın hayat veriyor. Peki, Azize dizisinin Asya Gündoğan'ı Duygu Sarışın kimdir? Duygu Sarışın kaç yaşında ve nereli? İşte hayatı...

DUYGU SARIŞIN KİMDİR?

Duygu Sarışın, 24 Kasım 1987 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Duygu Sarışın İzmir 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden mezun oldu. Bu eğitimi tamamladıktan sonra Duygu Sarışın, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Moda Tasarım Bölümü'nde dersler aldı.

İzmir Devlet Tiyatrosu'nun çeşitli oyunlarında yer alan Duygu Sarışın, 2011'de Cennetin Sırları dizisiyle televizyon dünyasına ilk adımı attı. Duygu Sarışın'ın asıl parladığı dizi ise İçerde oldu. İçerde'nin ardından Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile zirve yapan Sarışın, Burcu karakteri ile büyük ilgi görmüştü. Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy İçerde dizisinde birlikte rol almıştı.

ASYA GÜNDOĞAN KARAKTERİ HAKKINDA

Mafya ailelerinin içindeki tek kadın liderdir ve en gençleridir. Kartal'ın kendini anladığını düşündüğü nadir insanlardandır. Azize-Kartal aşkının engellerinden biridir.

      Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ