Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 17.11.2019 17:45
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.11.2019 19:30
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 148. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sınırsızların yeni hedefi şaşırtacak!

ATV ekranlarında büyük bir merakla takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta 147. bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Bölümde yaşanan gelişmeler izleyicilerin dikkatini çekerken izleyiciler şimdi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 148. bölüm fragmanını beklemeye başladı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde yaşanan olaylar...

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da salı günü heyecan doruktaydı. Son bölümde Hızır'ın başına gelen olaylar herkesi şaşırttı. Altan, Sınırsızları kullanarak Hızır ve arkadaşlarını can evinden vurmaya başladı. Pazar gününün gelmesiyle birlikte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 148. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu merak konusu oldu. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Altan, Hızır Ali'nin elinde olmasının verdiği güvenle, rahatça karşına çıkabildiği Hızır'dan, oğlunun canına karşılık içinde çok önemli bilgilerin olduğu bilgisayarı ister.

TİPİ, ALTAN'A SALDIRIYOR

Böyle bir tehdidin karşısında uzlaşma yoluna gitmek zorunda kalan Hızır, bilgisayarı vermeye razı olsa da Tipi'nin beklenmedik çıkışı Hızır Ali'nin hayatını tehlikeye atacaktır.

TUFAN'IN YEĞENİ ÖLDÜRÜLÜYOR

Oğlunun canını kurtarmak için Altan ile anlaşmak zorunda olan bir diğer isim de Tufan'dır. Aynı oyunu Sınırsızlarla birlikte, bu kez silahların saklandığı depoyu öğrenmek için kuran Altan, ne kadar ciddi olduğunu Tufan'ın gözleri önünde yeğeni Kemal'i öldürerek kanıtlayacaktır.

MELİKE MEFTUN'UN HAİN PLANI NE?

Altan yaptığı eylemlerle Çakırbeylilerin sabrını sınarken, Melike Meftun da yeğenleriyle planlar yapmaya devam eder.

FEYYAZ'DAN ŞAŞIRTAN HAMLE

Ablasının oyunlarından sıkılan Feyyaz ise Meftun ailesinin kontrolünün kendisinde olduğunu bu kez sert bir dille gösterecektir.