Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 16.11.2019 22:09
  • Son Güncelleme: 16.11.2019 23:56

Ezel adlı dizinin başkarakteri olan Ezel, hangi soyadını kullanır?

Kim Olmak İster 16 Kasım Cumartesi yeni bölümünde sorulan soru Kenan İmirzalıoğlu'nun bir zamanlar rol aldığı Ezel dizisinden geldi. Seçil Hanım'a sorulan "Ezel' adlı dizisinin başkarakteri olan Ezel, hangi soyadını kullanır?" sorusu Kenan İmirzalıoğlu'nu tebessüm ettirdi. Sosyal medyaya damga vuran soru kısa sürede Twitter TT listesine girdi. İşte Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran o soru ve cevabı...Pazartesi ve cumartesi akşamları izleyicisiyle buluşan ve Türkiye'nin en çok kazandıran yarışması Kim Olmak İster'de bu akşam yarışmacıya dikkat çeken bir soru soruldu. Yarışmacıyı zorlayan soruda, "Ezel adlı dizinin başkarakteri olan Ezel, hangi soyadını kullanır?" ifadelerine yer verildi. İşte o soruya dair detaylar...

KİM MİLYONER OLMAK İSTER'DE DİKKAT ÇEKEN SORU

Soru: Ezel adlı dizinin başkarakteri olan Ezel, hangi soyadını kullanır?

A: Bayraktar

B: Sancaktar

C: Alemdar

D: Haznedar

Doğru cevap: A: Bayraktar

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.