Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 15.11.2019 19:05
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 15.11.2019 19:05
ABONE OL

kimdir? 'in çocukluk halini canlandıran , nereli?

Müzik dünyasında "Müslüm Baba" olarak bilinen 'in hayatını anlatan Müslüm filmi izleyicisiyle bu akşam bir kez daha izleyicisiyle buluşuyor. Müslüm filminde Müslüm Gürses'in çocukluğuna hayat veriyor. Filmi ekranları başında takip eden izleyiciler Müslüm Gürses'in çocukluk halini canlandıran Şahin Kendirci hakkında araştırmaları sürüyor. sorusu bu nedenle çok araştırılan arasında bulunuyor. Peki, , nerelidir?

Şahin Kendirci kimdikaç yaşında, nereli?

Oyuncu kadrosunda Şahin Kendirci, Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can, Taner Ölmez gibi isimlerin yer aldığı Müslüm filmi bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. Filmde Müslüm Gürses'in çocukluğunu Şahin Kendirci canlandırıyor. Bu nedenle izleyiciler şimdi Müslüm Gürses'in çocukluğunu oynayan Şahin Kendirci kimdir sorusuna yanıt arıyor. Peki, Şahin Kendirci kaç yaşında, nerelidir? İşte hayatı...

ŞAHİN KENDİRCİ KİMDİR?

Şahin Kendirci, 19 Nisan 2001 tarihinde Adana'da doğmuştur. Aslen Şanlıurfalı olan Kendirci, küçük yaşlardan beri müzikle ilgilenmiştir.

Kendirci bir yetenek yarışmasına katılmasının ardından popülerlik kazandı. Bu yarışmanın ardından 2014'de ses yarışmasına da katılmış ve yarışmayı kazanarak adından uzun süre söz ettirmiştir.

Yarışmanın ardından Burak Aksak'ın yazıp yönettiği 'Bana Masal Anlatma' filminde 'Tamirci Çırağı' rolü ile sinema dünyasına adım atan Kendirci filmde Hande Doğandemir, Fatih Artman, Cengiz Bozkurt ve Sadi Celil Cengiz ile birlikte rol almıştır.

26 Ekim 2018 tarihinde vizyona girecek olan ve başrollerinde Timuçin Esen ile Zerrin Tekindor'un olduğu Müslüm' filmide Müslüm Gürses'in küçüklüğünü canlandıran Şahin Kendirci, bu gelişmenin ardından basına konu olmaya devam etti.

MÜSLÜM FİLMİ KONUSU

Müslüm, arabesk müziğinin efsane ismi Müslüm Gürses'in hayat hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Unutulmaz ses sanatçısının iniş ve çıkışlarla dolu yaşamının anlatıldığı filmde, Müslüm Gürses'in milyonları etkileyen müziğine, çocukluğundan ölümüne kadar geçen zamanda yaşamına etki eden kişilere, çok sevdiğini her fırsatta dile getirdiği eşi Muhterem Nur'a odaklanılıyor.