Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 15.11.2019 19:13
  • Son Güncelleme: 15.11.2019 19:13

'in kardeşi 'ı canlandıran ? kaç yaşında, nereli?

Beyaz perdede büyük beğeni toplayan Müslüm filmi bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. Müslüm filminde 'in kardeşi 'ın hayatına da değiniliyor. Filmi ekranları başında takip eden izleyiciler Müslüm Gürses'in kardeşi Ahmet Akbaş kimdir sorusuna yanıt ararken Ahmet Akbaş'ı canlandıran sorusu hakkında da araştırmalarını sürdürüyor. Peki, kimdir? nereli?

Müslüm Gürses'in kardeşini oynayan Taner Ölmez kimdir?

Müslüm filmi bu akşam saat 20.00'de bir kez daha izleyicisiyle buluşuyor. Oyuncu kadrosunda Şahin Kendirci, Timuçin Esen, Zerrin Tekindor, Ayça Bingöl, Erkan Can, Taner Ölmez gibi isimlerin yer aldığı film beyaz perdede büyük ilgi çekmişti. Filmde hikayesine yer verilen Müslüm Gürses'in kardeşi Ahmet Akbaş'ın hayat hikayesi de merak konusu oldu. İzleyiciler özellikle bu saatlerde Müslüm Gürses'in kardeşini canlandıran Taner Ölmez kimdir sorusuna yanıt arıyor. İşte hayatı...

AHMET AKBAŞ'I CANLANDIRAN TANER ÖLMEZ KİMDİR?

Taner Ölmez, 9 Ağustos 1986'da İstanbul'da dünyaya geldi. Aslen Tuncelili olan Taner Ölmez, lise yıllarında aktif olarak tiyatroyla ilgilenmeye başladı. Lise eğitiminin ardından 2 yıl Bakırköy Belediye Tiyatrosu'nda çalışmasının ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'ne başladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.