Bugünkü
Takvim

64. yeni bölüm izle |

Çarşamba akşamları saat 20.00'de izleyicisiyle buluşan bu akşam final bölümüyle ekranlara veda etti. Dizinin final bölümünde heyecan doruktaydı. Final bölümünde bugüne kadar işlerin içinden sıyrılmayı başaran Genco için artık gidecek bir yer kalmadı ve sonuna adım adım yaklaşmaya başladı. Peki, final bölümünde neler yaşandı? . final bölümü izle seçeneği takvim.com.tr'de.

  • Televizyon
  • 13.11.2019 19:39
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.11.2019 01:42
ABONE OLYayınlandığı günden bu yana izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen bu akşam saat 20.00'de final bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde Tarık ve Mercan ortasında kalmaktan zevk duydukları bir ateşin içine düşerken, Ferhat ve Hazan da içlerine düşen ateşin etkisiyle birbirlerine söz verdi. . yeni bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

SEN ANLAT KARADENİZ FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Bugüne kadar işlerin içinden sıyrılmayı başaran Genco için artık gidecek bir yer kalmamıştır ve çoktan hak ettiği sona adım adım yaklaşmaktadır.

FİKRET YOLA ÇIKIYOR

Fikret, Tahir'e vasiyetini teslim ettikten sonra, geçmişte kalan son bir hesabı kapatmak üzere yola çıkar.

FERHAT VE HAZAN BİRBİRLERİNE SÖZ VERİYOR

Tarık ve Mercan ortasında kalmaktan zevk duydukları bir ateşin içine düşerken, Ferhat ve Hazan da içlerine düşen ateşin etkisiyle birbirlerine söz verirler.

NEFES KENDİNE YENİ BİR YOL ÇİZİYOR

Tahir ile Nefes ise kızları Masal'ı kucaklarına almanın sevincini yaşarken, Nefes kendine yepyeni bir yol çizme hazırlığındadır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.