Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 12.11.2019 23:27
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 13.11.2019 19:24
ABONE OL

10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akça, gerçekleri Hasan'a anlatacak mı?

Salı akşamı ekranlarında izleyicisiyle buluşan dizisinin bu akşam 9. bölümü yayınlandı. Dikkat çeken bölümde Hasan, Yavuz cinayetiyle ilgili delil bulunamadığı için serbest bırakılırken Ali Kemal ve Murat da cesedin gömüldüğü yerin boş çıkmasıyla allak bullak oluyor. İzleyiciler bölümün ardından . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. İşte son bölümde yaşanan olaylar...

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Çocuk bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde asıl suçlunun Murat olduğunu öğrenen Ali Kemal, doğruları ve kardeşi arasında bir seçim yaparken, Akça da Emine'den Hasan'ın masum olduğunu öğreniyor. Peki, Çocuk 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ÇOCUK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hasan, Yavuz cinayetiyle ilgili delil bulunamadığı için serbest bırakılırken Ali Kemal ve Murat da cesedin gömüldüğü yerin boş çıkmasıyla allak bullak olmuştur. Ortada bir ceset yoksa işlenen bir suç da yoktur. Asiye bütün suçu üstüne alıp Hasan'ı kurtarmak için gittiğinde geç kalmıştır.

HASAN, ASİYE'NİN KARŞISINDA

Hasan gözü kararmış, kırgın öfkeli bir halde Asiye'nin karşısındadır. Ona annelik yapmak için 35 sene boyunca hep geciken Asiye şimdi iki oğlunu Hasan'ın öfkesinden kurtarmak için yetişebilecek midir?

HASAN İKİ KARDEŞİYLE SINANIYOR

Kardeşleri tarafından haksız yere suçlanan Hasan, şimdi iki kardeşi birbirleriyle sınayacaktır. Asıl suçlunun Murat olduğunu öğrenen Ali Kemal, doğruları ve kardeşi arasında bir seçim yaparken, Akça da Emine'den Hasan'ın masum olduğunu öğrenmiştir. Sevdiği adamın tek suçu hayatına yeni giren kardeşine abilik yapmaya çalışmaktır.

AKÇA NE YAPACAK?

Akça yaptığı haksızlığın acısıyla Hasan'a koşar. Bundan sonra Akça'nın yeri Hasan'ın yanıdır. Ama kalbi kırık olan Hasan'ı ikna etmek hiç kolay olmayacaktır. İkilinin arasında yaşanan büyük yüzleşmenin sonucu Akça'nın tahmin edemeyeceği bir şekilde sonuçlanır. Akça ve Hasan nikah masasına otururken, Akça sevdiği adamdan hala büyük bir gerçeği saklamaktadır. Artık iyice köşeye sıkışmıştır, Hasan'a Efe'yi nasıl söyleyeceğini düşünürken…

ŞULE ÇILGINA DÖNÜYOR

Şule, Burak'ın ve Efe'nin geçici velayetlerinin Ali Kemal'e geçmesiyle delirir. Şule oğlunu kaybettiyse, Ali Kemal de Efe'yi kaybedecektir. Anneliği elinden alınan Şule sonunda herkesin hayatının etkileneceği bir yola adım atacaktır.