Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 08.11.2019 19:43
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 09.11.2019 00:11
ABONE OL

20. yeni bölüm izle! Hazar Şadoğlu öldü mü?

ekranlarında yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kıran dizisinde ortalık iyice karıştı. Yeni bölümde masumiyetini kanıtlamak için Miran ve Reyyan'la konuşmak için Aslanbey konağına giden Hazar Şadoğlu'nun vurulmasıyla birlikte herkes Miran'ı suçlamaya başladı. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? Hercai 20. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


Cuma akşamları izleyicisiyle buluşan dizisi bu akşam saat 20.00'de izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde masumiyetini kanıtlamak için Miran ve Reyyan'la konuşmak için Aslanbey konağına giden Hazar hiç beklemediği bir durumla karşılaştı. Hercai 20. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Masumiyetini kanıtlamak için Miran ve Reyyan'la konuşmak için Aslanbey konağına giden Hazar hiç beklemediği bir durumla karşılaşır.

REYYAN'IN BABASINI KİM VURDU?

Reyyan avluda hareketsiz yatan babasının başında Miran'ı gördüğünde büyük bir şok geçirir.

REYYAN MİRAN'A GÜVENİNİ KAYBEDECEK Mİ?

Bugüne kadar Miran'ı intikamdan vazgeçirmeye çalışan ve babasının masum olduğunu savunan Reyyan'ın olaylar karşısında Miran'a olan güveni büyük bir sınavdan geçecektir.

HAZAR VURULUYOR

Hazar'a karşı öfkesini her fırsatta dile getiren Miran, Hazar'ın düşmesiyle bütün şüpheleri üstüne çeker. Miran ve Reyyan'ın aşkları en büyük sınavını verirken, acaba 27 yıllık acı ve öfkenin sonucunda Hazar Şadoğlu'nun hayatına kast eden kişi gerçekten Miran Aslanbey midir? Yoksa her geçen gün gittikçe kuvvetlenerek büyüyen bu masalsı aşkın sonsuza kadar yarım kalmasını isteyen başka birisi midir?