Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 05.11.2019 19:31
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 05.11.2019 23:56
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz () 146. yeni bölüm izle! Altan Hızır'ın başına belalar açıyor

ATV ekranlarında yayınlandığı günden bu yana her salı milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta ortalık iyice karıştı. Makamını kaybedeceğini anlayan Altan bir çeteyle anlaşarak gücüne güç katmaya çalıştı. Sevda'nın hamileliği ortalığı karıştırırken Feyyaz'ın vereceği karar herkesi şaşırttı. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz () 146. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

Salı akşamı saat 20.00'de izleyicisiyle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bu hafta yer yerinden oynadı. Yeni bölümde Sevda'nın hamile olduğunu söylemesiyle herkes büyük bir şaşkınlığa uğruyor. Altan ise yeni bir çeteyle anlaşma yaparak hem Hızır'ın üzerine gidiyor, hem de yerini korumaya çalışıyor. Heyecan dolu sahneleriyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz () 146. yeni bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 146. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sevda, hamile olduğunu söyleyerek Hızır'ı elindeki en güçlü silahla bitirmeyi amaçlamıştır.

HIZIR ALDIĞI HABERLE SARSILIYOR

Aldığı haberle sarsılan Hızır, kurulan evlilik oyununun gerçeğe dönüşmesinden endişe duyarken Feyyaz'ın bu konudaki kararı herkesi şaşırtacaktır. Sadece Hızır'ı değil tüm Çakırbeylileri etkileyecek olan haber, gün geçmeden yayılır.

HAYRİYE ANA'NIN TEPKİSİ HERKESİ ŞAŞIRTIYOR

Bu duruma en çok tepki göstermesi beklenen Hayriye Ana ise Sevda'yı gözüyle görmeden havadisin doğruluğuna inanmaz. Nitekim ziyarete gittiği Meftunların evinden, şüphe etmekte haklı olduğunu söyleyerek ayrılacaktır.

SEVDA VE ALTAN'IN PLANI NE?

Sevda, karnında bir Çakırbeyli taşıdığını söyleyerek kendi hayatını garanti altına alırken milyon dolarlar bahşettiği Altan'ın da gücüne güç katmıştır.

ALTAN GÜÇLÜ BİR ÇETEYLE PLANLAR KURUYOR

İstihbarattaki yerini kaybetmek üzere olduğunu anlayan Altan, arkasına aldığı çok güçlü bir çete ile hain planlar kurmaya devam eder.

HIZIR ÖLECEK Mİ?

Henüz kimlerle savaşacağını bilmeyen Hızır'ın, onu öldürmeye ant içmiş bir orduyla karşı karşıya gelmesine ramak kalmıştır.