Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 28.10.2019 10:48
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 28.10.2019 11:51
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 145. bölüm fragmanı: Sana verecek bir canımız var hadi al da görelim!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 145. bölüm fragmanı izleyicide şok etkisi yarattı. 5. sezonda da Salı günlerinin vazgeçilmezi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 145. bölüm ile yine izleyicisine soluksuz anlar yaşatacak. İhanete uğradığını düşünen Sevda intikam için yanıp tutuşurken Hızır, dört bir yandan darbe alacak! İşte EDHO 145. bölüm fragmanından ipuçları...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 145. yeni bölüm büyük bir merakla bekleniyor. Oktay Kaynarca, Naz Elmas, Selda Alkor, Burak Sergen, Mustafa Üstündağ gibi güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm yine reytingleri altüst edecek. Meftunların diziye dahil olmasıyla EDHO'da ortalık iyice karıştı. Hızır tarafından ihanete uğradığını düşünmesiyle olaylara dahil olacak olan Sevda, Hızır için bir tehdit oluşturacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 145. BÖLÜM FRAGMANI İZLE - TIKLA

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 145. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hızır tarafından ihanete uğradığını düşünen Sevda, evlilik hayalinden vazgeçmiş, intikam hayalleri kurmaya başlamıştır. Sevgisi nefrete dönüştüğü anda, Hızır'ın canını yakacak hamlenin peşine düşer. Çakırbeylilerle aynı masada oturduğu için stratejik davranmak zorunda olan amcası Feyyaz'ın elinden kontrolü almak isteyecek kadar da öfkelidir.

Düşmanları her geçen gün artmakta olan Hızır'ın yalnız ve savunmasız kalmasını amaçlayan Altan, dört bir taraftan saldırmaya başlar. İlk olarak Fahri ve Hurşit'i cezaevine gönderirken hemen arkasından Boran ve Behzat'ı sorguya aldıracaktır. Sorularına yanıt almak için her türlü işkenceye maruz bıraktığı ikilinin, düşmanlarına canlarından başka verecek bir şeyleri yoktur. Dostlarının hayatını kendi hayatının dahi üstünde tutan Hızır'ı yaralayacak en büyük hamle ise Şahin Ağa'nın gözlerinin önünde alınması olacaktır.

EDHO 144. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hızır, her adımından haberdar olmak istediği Altan'ı takipte kalabilmek için Murat'ı köşeye sıkıştırır. Canına karşılık, Hızır'ın muhbirliğini yapmaya ikna olan Murat, Altan'ın hazırladığı tuzağı Çakırbeylilerle paylaşsa da kaderinden kaçamaz. Kurulan oyunu anında fark eden Altan'ın vereceği karşılık ise Hızır'ın çok sevdiği bir dostu üzerinden olacaktır. Ağabeyinin ölüm emrini verenlerden intikamını almak isteyen Behzat, yanına Boran'ı da alarak Meftunların yolunu tutmuştur. Hızır'ın onayını almadan Feyyaz'ı öldürmek için yola çıkan ikilinin onun yerine oğlu Dinçer'i vurması ise masayı karıştırır. Başlarına buyruk hareket ettikleri bu eylemi yaparken yeterince önlem almamaları da kolayca açığa çıkmalarına neden olacaktır. Masanın dokunulmazlık kuralını hiçe sayanların infazını isteme hakkına sahip olduğunu bilen Feyyaz ise bu hakkını sonuna kadar kullanacaktır.