Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 24.10.2019 19:30
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.10.2019 00:17
ABONE OL

41. bölüm izle! Züleyha ve Hünkar gerilimi devam ediyor

Perşembe akşamı TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan 'da bu akşam konakta gerilim giderek arttı. Yeni bölümde Züleyha bir yandan masumiyeti ispat etmeye çalışıyor, bir yandan da Hünkar'ı her an kaçacağına dair korkutmaya devam ediyor. . bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


Ekranlarda büyük bir beğeniyle takip edilen dizisi bu akşam 41. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Gerilimin tırmandığı yeni bölümde Demir'in idama mahkum edilip edilmeyeceği merak konusu oldu. Özellikle Züleyha ve Hünkar arasındaki çekişmede neler yaşanacağı heyecanla bekleniyor. Peki, yeni bölümde neler yaşandı? . bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Demir'in hayatının, Şermin'in iki dudağı arısında olduğu sabah, Konak'ta da gerilim hakimdir! Hünkar elbette, Yılmaz ile kaçmaya çalışan Züleyha'yı mahkemeye götürmek istemez. Züleyha'nın masumiyetinin tek şahidi Haminne'dir ve o da hiçbir şey hatırlamamaktadır. Züleyha bir yandan masumiyeti ispat etmeye çalışmaktadır. Ancak bir yandan da Hünkar'ı her an kaçacağına dair korkutmaya devam edecektir.

FEKELİ YENİDEN SİLAHINI ELİNE ALIYOR

Abisinin hukuksal işlerini takip gitmek için İstanbul'a giden Behice'yi elbette Fekeli yalnız göndermez. Behice, öğrendikleri karşısında hayatının bir kez daha yıkılır. Tek dayanağı yanındaki Fekeli olacaktır. Üstelik Fekeli, iki ırz düşmanı Behice'yi kaçırmaya kalktığında gözünü kırkmadan silahını da kullanacaktır. Fekeli, Behice'nin üzüntüsünü teselli etmeye çalışırken, girdikleri maddi girdaptan, hem onun hem Müjgan'ın yara almadan çıkması için elinden geleni yapmaya uğraşır.

SANİYE ÖLÜMÜN PENÇESİNDE

Çukurova'da adeta yer yerinden oynarken, Saniye de evdeki fırtınadan nasibini alır ve merdivenlerden yuvarlanır. Gaffur hastaneyi ayağa kaldırırken, Hünkar sağ kolu Saniye'nin yanından bir dakika bile ayrılmaz. Bu olayda da çiftlikteki tüm oklar Züleyha'ya yönelecektir.

SABAHATTİN BAŞHEKİM OLUYOR

Şermin, Sabahattin'i tamamen kaybetmek istemezken, bir de onun başhekim olduğunu öğrenir. Artık, boşanmamaya kararlıdır. Şimdi herkese Şermin Yaman'ın kim olduğunu göstermenin peşine düşer. Ancak Şermin, Paris'e gitmek için çıktığı yolda kendini hastanede bulacaktır.