Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 21.10.2019 23:12
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.10.2019 01:21
ABONE OL

7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şule tehlikeli bir oyuna girişiyor!

'de pazartesi akşamı izleyicisiyle buluşan dizisinin bu akşam 6. bölümü yayınlandı. Yeni bölümde Efe'nin kendinden olmadığını öğrenen Ali Kemal bu şüpheyi daha fazla taşıyamayacağına karar veriyor. Bölümün ardından izleyiciler Çocuk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte son bölümde yaşananlar...

Çocuk 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV ekranlarında büyük bir merakla takip edilen Çocuk dizisinin yeni bölümünde ortalık karıştı. Yeni bölümde Hasan da yurda yaptığı ziyaretle seneler önce kendini soran bir kadının varlığından haberdar oluyor. İzleyiciler bölümün sona ermesiyle birlikte Çocuk 7. bölüm fragmanını bekliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ÇOCUK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hasan'dan duydukları Ali Kemal'i allak bullak eder. Şule ile zaten çatırtılı olan evliliği boşanmayla son bulacaktır… Şule, boşanmanın faturasını Akça ile kocasının arasındaki ilişkiye bağlarken bu şüphesini kanıtlamaya ihtiyacı vardır. Bu sayede Murat ve Asiye'yi destekçisi olarak yanına çekeceğini düşünürken, Hasan'ı da Akça'nın üzerine salacaktır.

ŞULE'NİN OYUNU

Şule büyük bir oyuna girişir. Ama yaptığı bütün planlar Ali Kemal'in gerçekleri ortaya çıkartmasıyla alt üst olur.

ALİ KEMAL'İN ŞÜPHESİ

Hasan, Akça'dan ikinci bir şans almış öfkesini ondan çıkartamaz, olan bitenin hesabını Ali Kemal'e keserken Akça, Hasan'ın değişebileceğine ikna olmaya başlamıştır. Efe'yi ona söyleme umudu gittikçe artmıştır. Efe'nin kendinden olmadığını öğrenen Ali Kemal bu şüpheyi daha fazla taşıyamayacağına karar verir.

ALİ KEMAL GERÇEĞİ ÖĞRENİYOR

Şule ve Asiye, Ali Kemal'in DNA testi yaptırdığını öğrendiğinde iş işten geçmiştir. Ali Kemal'in aldığı sonuç herkesin hayatına bomba gibi düşecektir. Hasan da yurda yaptığı ziyaretle seneler önce kendini soran bir kadının varlığından haberdar olur.