Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 21.10.2019 23:12
  • Son Güncelleme: 22.10.2019 01:21

7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şule tehlikeli bir oyuna girişiyor!

'de pazartesi akşamı izleyicisiyle buluşan dizisinin bu akşam 6. bölümü yayınlandı. Yeni bölümde Efe'nin kendinden olmadığını öğrenen Ali Kemal bu şüpheyi daha fazla taşıyamayacağına karar veriyor. Bölümün ardından izleyiciler Çocuk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte son bölümde yaşananlar...

Çocuk 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV ekranlarında büyük bir merakla takip edilen Çocuk dizisinin yeni bölümünde ortalık karıştı. Yeni bölümde Hasan da yurda yaptığı ziyaretle seneler önce kendini soran bir kadının varlığından haberdar oluyor. İzleyiciler bölümün sona ermesiyle birlikte Çocuk 7. bölüm fragmanını bekliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ÇOCUK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hasan'dan duydukları Ali Kemal'i allak bullak eder. Şule ile zaten çatırtılı olan evliliği boşanmayla son bulacaktır… Şule, boşanmanın faturasını Akça ile kocasının arasındaki ilişkiye bağlarken bu şüphesini kanıtlamaya ihtiyacı vardır. Bu sayede Murat ve Asiye'yi destekçisi olarak yanına çekeceğini düşünürken, Hasan'ı da Akça'nın üzerine salacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.