Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 16.10.2019 19:51
  • Son Güncelleme: 17.10.2019 00:22

60. bölüm izle! Tarık ve Mercan'ın buluşmasında silahlar çekiliyor

ekranlarında izleyici karşısına çıkan 'in yeni bölümünde heyecan dorukta olacak. Yeni bölümde birbirlerinden hoşlanmayan Tarık ve Mercan'ın buluşmasında silahlar çekiliyor ve hedef tam on ikiden vuruluyor. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? . bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


Çarşamba akşamı saat 20.00'de izleyici karşısına çıkan 'in yeni bölümünde ortalık iyice karışıyor. Yeni bölümde yaşanacak olaylar heyecanın dozunun iyice artmasına neden olacak. Yayınlanan bölümde Ali ve Esma etrafındakilerin desteğiyle düğün yapıyor ve balayı için hazırlanıyor. . bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

SEN ANLAT KARADENİZ 60. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Birbirlerinden hoşlanmayan Tarık ve Mercan'ın buluşmasında silahlar çekilir, hedef tam on ikiden vurulur.

ALİ VE ESMA BALAYI İÇİN HAZIRLANIYOR

Diğer yandan Ali ve Esma da etrafındakilerin desteği ile düğün yapar ve balayı için hazırlanırlar.

HAZAN, FERHAT'IN GERİ DÖNDÜĞÜNÜ ÖĞRENİYOR

Aslında Ferhat'a kızgın olan Hazan onun İstanbul'a döndüğünü öğrenir ve bu habere pek sevinmez. Hazan'la vedalaşmadan giden Ferhat geri dönecek midir?

MELEK EVDEN KAÇIYOR

Herkesten gizli internette biriyle konuşan Melek ise, konuştuğu kişi ile buluşmak için evden kaçarken, içtiği ilaçların etkisiyle sersemleşen Nilüfer ise merdivenlerden yuvarlanır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.