Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 11.10.2019 00:04
  • Son Güncelleme: 11.10.2019 00:34

6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Suna ikili arasındaki güçlü bağa şahit oluyor

Perşembe akşamı saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan dizisi kısa sürede sevilen dizilerden birisi oldu. Dizi bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde Fırat da aynı şekilde söz verdiği üzere, güneş batmadan oğlunu alıp eve getirme mücadelesine giriyor. Bölümün ardından şimdi bekleniyor.

Şampiyon 6. bölüm fragmanı yayınlandı

TRT 1'de izleyici karşısına çıkan Şampiyon dizisinin yeni bölümünde ortalık iyice karıştı. Yeni bölümde Tansel Suna'yla barışma gayretini sürdürüyor fakat hiç beklemediği bir şekilde köşeye sıkışıyor. İzleyiciler bölümün ardından heyecanla Şampiyon 6. bölüm fragmanını bekliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ŞAMPİYON SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Güneş Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne ait yetiştirme yurtlarından birine yerleştirilmiş, hasret ve merak içerisinde babasını, onun verdiği sözü gerçekleştirmesini beklemektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.