Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 10.10.2019 12:38
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 10.10.2019 12:54
ABONE OL

39. bölüm 2. fragman: Canım oğlum benim öğrendi baban her şeyi...

39. bölüm büyük bir merakla bekleniyor. Atv'nin Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Züleyha bambaşka birisi haline dönüşüyor. Yılmaz'ın gerçekleri öğrenmesiyle kendisini güçlü hisseden Züleyha, Hünkar Yaman'ı şaşırtan tavırlar sergiliyor. Kanaması başlayan Züleyha, Yamanlar'dan tamamen kurtuluyor mu? Peki, Yılmaz Adnan'ın kendi çocuğu olduğunu öğreniyor mu? İşte Bir Zamanlar Çukurova 39. yeni bölüm 2. fragmanı..

Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Atv'nin reytingleri altüst eden dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüme saatler kalan gelen 2. fragman izleyicide beklentiyi iyice artırdı. Yılmaz, Züleyha'nın oğlu Adnan'ın kendi çocuğu olduğunu öğrenecek mi? İşte Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm 2. fragmanı...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 39. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLE - TIKLA

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 39. BÖLÜM 1. FRAGMANI İZLE - TIKLA

ZÜLEYHA ARTIK BAMBAŞKA BİRİ!

Demir'e verdiği sözden sonra çiftlikte isyan bayrağını açan Züleyha, Hünkar ile ipleri tamamen koparıyor!

Demir cezaevindeyken gitmeyeceğine söz veren Züleyha, evin hanımı olmaya kararlı. Cezaevine Demir'i ziyarete de gidiyor, Demir'in kurtulması için savcı ile de konuşuyor. Züleyha'ya hiç güvenmese de Hünkar da Demir'in telkiniyle yasakların bir kısmını kaldırıyor. Ama elbette Saniye'nin gözünü Züleyha'dan asla ayırmamasını da tembihliyor.

BEHİCE FEKELİ KONAĞI'NDA

Fekeli, maalesef İstanbul'dan Adana'ya Prof. Dr. Behzat Hekimoğlu'nun kendini vurduğu haberini vermek zorunda kalıyor. Müjgan ve Yılmaz apar topar İstanbul'a giderler ve dönüşlerinde Behice'yi de yanlarında getirirler.

Hala hanım Behice, yeğeni Müjgan'a Yılmaz'ı çok beğendiğini, Fekeli'yi ise tipik Anadolulu bulduğunu söyler. Ama bu bakış açısı, onu Fekeli ile baş başa sohbetleri sevmesinden alıkoymayacak gibidir!

VE HÜNKAR ŞERMİN'İ BULUR… DEMİR'İN KADERİ ŞERMİN'İN İKİ DUDAĞI ARASINDA!

Şermin'i ifadesini değiştirmesi için Adana ve civarında göz açtırmadan aratan Hünkar, nihayet onu hamam sefası esnasında bulur! Şermin, kendisine yapacakları bir şey kalmadığını ve artık Yamanlardan korkmadığını söylese de Hünkar, içten içe gözünü korkutmayı başarmıştır.

ZÜLEYHA KAÇMAYA MI KARAR VERDİ?

Bir yandan Demir'in yanında yer aldığını gösterse de Züleyha, Yılmaz'ın kendisini hala sevmesinden de çok etkilenmiştir. Şimdi artık Hünkar ona her an kaçacak diye bakarken, aslında Yılmaz ve Müjgan'ın arasında neler olacağına karar verecek kişi de Züleyha'dır!

Züleyha herkesi şaşırtan bir tavır sergiler!