Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 23.09.2019 23:11
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 24.09.2019 00:30
ABONE OL

13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cenk, Cemre'ye şaşırtıcı bir teklif yapıyor!

Yeni sezon üçüncü bölümüyle bu akşam saat 20.00'de izleyicileri ekran başına kilitleyen 'un yeni bölümünde ortalık iyice karıştı. Yeni bölümde Cemre'nin Antakya'ya gönderilmesine kayıtsız kalamayan Cenk, yolunu kesip gönderilmesine engel oluyor. Heyecan dolu bölümün ardından izleyiciler . bölüm fragmanını beklemeye başladı. İşte diziye dair merak edilenler...

Zalim İstanbul 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkan Zalim İstanbul'da yaşanan olaylar izleyicilerin dikkatini çekti. Dizinin yeni bölümünde Cemre'nin Antakya'ya gitmediği haberi çok geçmeden Karaçay köşküne de ulaşıyor. Yeni bölümün sona ermesiyle birlikte izleyiciler Zalim İstanbul 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cemre'nin Antakya'ya gönderilmesine kayıtsız kalamayan Cenk, yolunu kesip gönderilmesine engel olur. Cemre'nin Antakya'ya gitmediği haberi çok geçmeden Karaçay köşküne de ulaşır.

Agahtan önce haberi alan ve Cenk ile Cemre'den hesap sormaya giden Ceren'i ise beklemediği bir sürpriz karşılar.

Cemre, artık kendine yeni bir yol çizme arayışındadır. Seher, Cemre'ye kapattığı kapının vicdan azabıyla yanıp tutuşurken, Cemre'den ilk haber alan kişi Civan olur.

Cemre kendi dünyasına kapanmışken kendini yine Nedim'in yanı başında bulur. Agah ise Cemre'yi uzak tutmak için daha büyük bir önlem alma arayışına girer.

Ne yaparsa yapsın annesinin Cemre'den vazgeçmediğini gören Ceren ise, onu hayatlarından tamamen çıkarmaya kararlıdır. Seher duruma el koyar ve Ceren'in yanında tavır alır ta ki Ceren'i Nedime eziyet ederken kendi gözleri ile görene kadar.

Cenk, Cemre'nin izini bulmak için uğraşırken Şeniz, oğlunu Cemre'den o kızdan uzak tutmaya kararlıdır. Cenk ise Cemre'yi bulur ve ona beklemediği şaşırtıcı bir teklif yapar.