Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 22.09.2019 18:21
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.09.2019 23:13
ABONE OL

Yeni sezon için müjde! 'da yeni isimler renk katacak! EDHO 5. yeni sezon ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu hakkında merak edilen sorular yavaş yavaş yanıt bulmaya başladı. Dizilerin birer birer başlamasıyla birlikte gözler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi hakkında yapılacak açıklamadaydı. izleyiciler tarafından merakla beklenen yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını verdi. İşte dizinin yeni sezon tarihi ve merak edilenler...

EDHO yeni sezon ne zaman başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 140. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte gözler yeni sezon tarihine çevrilmişti. Yayıncı kuruluş ATV'den yapılan son açıklamaya göre dizinin hayranlarına müjdeli haber verildi. Dizinin izleyicileri şimdi heyecanla EDHO yeni sezon ne zaman başlayacak sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi...

EDHO YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yeni sezon tanıtımı büyük yankı uyandıran dizinin yeni sezonu tarihi yayıncı kuruluş ATV tarafından 24 Eylül Salı olarak açıklandı. Salı akşamları yayınlanan Kimse Bilmez dizisi de pazar akşamları izleyici karşısına çıkacak.

YENİ SEZONA 3 YENİ İSİM

Başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Sabina Toziya gibi ünlü isimlerin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz rüzgarı esmeye devam ediyor. Dizi, beşinci sezonu ile izleyiciye merhaba diyecek.

Ekip, Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Selda Alkor'un yanı sıra, güzel oyuncu Naz Elmas ve başarılı oyuncu Burak Sergen'i kadrosuna kattı. Yeni sezona sürpriz karakterlerle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yine adından söz ettirecek.

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır.

Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.