Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 20.09.2019 23:53
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.09.2019 00:54
ABONE OL

90. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Abdülhamid'e yeni düşman geliyor

TRT 1 ekranlarında cuma akşamları yayınlanan yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Yeni bölümde Abdülhamid yıkılmadığını, Osmanlı'nın kolay yıkılamayacağını dosta-düşmana göstermek için veladet-i hümayun kutlamaları yapıyor. Heyecan dolu bölümün ardından izleyiciler . bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte yeni sezona dair detaylar...

Payitaht Abdülhamid 90. bölüm fragmanı yayınlandı

Cuma akşamı saat 20.00'de izleyici karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid'in yeni sezon ilk bölümünde heyecan doruktaydı. Yeni bölümde ihtilal bastırılıyor, sarayda çıkan yangın söndürülüyor. Ancak neticeleri ve tahribatı devam ediyor. Heyecan dolu sahneleriyle bölümün sona ermesinin ardından izleyiciler Payitaht Abdülhamid 90. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İhtilal bastırılmış, sarayda çıkan yangın söndürülmüştür. Ancak neticeleri ve tahribatı devam etmektedir. Abdülhamid yıkılmadığını, Osmanlı'nın kolay yıkılamayacağını dosta-düşmana göstermek için veladet-i hümayun kutlamaları yapar. Çağırdığı sefir ve konuklara hazırladığı bir sürprizi vardır.

Tarihte ilk defa bir denizaltıdan atılan torpido başka bir gemiyi batıracaktır. Abdülhamid gücünü ve yenilmezliğini dünyaya ilan ederken silah tacirlerini de dize getirir. Silah fuarı Payitaht'ta yapılacaktır. Fuara gelecek silahların muhafızlığı Halil Halid ve adamlarına verilir. Ama Jorris'in de gözü aynı silahlardadır.

ABDÜLHAMİD'E YENİ DÜŞMAN

Payitahttan gelen zafer haberleri Abdülhamid hasımlarını bir kez daha bir araya getirir. Bu kez Abdülhamid'in karşısına gönderecekleri düşman her zamankinden daha acımasız, daha zalim ve daha sinsidir. Abdülhamid'e kurdukları tuzak ise çok daha büyüktür.

CEMİLE SULTAN, HAREMDEKİ DENGELERİ ALT ÜST EDER

Veladet-i hümayun kutlamaları için Payitaht'a gelen Cemile Sultan, haremdeki dengeleri alt üst eder. Bidar ve Seniha birkaç gün içinde onun gideceğini düşünürken, Abdülhamid'in Cemile Sultan'ın oğlu Mehmet'i sarayda vazifelendirmesiyle, Cemile Sultan kalmaya karar verir. Seniha bir darbe de kocası ve oğlundan alır. Haremde yaşadığı günler de Cemile yüzünden azab çeker. Bidar bu vaziyete sabretmeye çalışsa da Seniha Cemile'nin tahakkümüne daha fazla katlanamaz. Bu sarayda ya o, ya da ablası Cemile kalacaktır.