Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 20.09.2019 19:14
  • Son Güncelleme: 20.09.2019 20:56

ne demek? nedir? İşte Hercai'nin dikkat çeken hikayesi...

Yayınlandığı günden bu yana izleyiciler tarafından merakla takip edilen dizisi 2. sezon ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Diziyi ekranları başında takip eden izleyiciler "?" ve " nedir?" sorusuna yanıt arıyor. İşte Hercai'nin dikkat çeken hikayesi...

İşte Hercai'nin dikkat çeken hikayesi...

ATV ekranlarının cuma akşamları yayınlanan Hercai dizisi izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Diziyi büyük bir merakla takip eden izleyiciler "Hercai kelime anlamı nedir?" ve "Hercai ne demek?" sorularıyla ilgili detayları araştırıyor. Peki, Hercai'nin hikayesi nedir? İşte merak edilen o hikaye...

HERCAİ KELİMESİ NE ANLAMA GELİYOR?

Hercai, hiçbir şeyde kararlı olmayan, bir dalda durmayan, bir işi sonuna değin götürmeyen, aşkta bağlılığı bulunmayan kimseye denmektedir.

Hercai'nin hikayesi için bir sonraki sayfaya geçiniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.