Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 20.09.2019 01:46
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 20.09.2019 01:47
ABONE OL

3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kafkas oğlunu kurtarabilecek mi?

TRT 1 ekranlarının kısa sürede izleyicilerin ilgisini çeken dizisi perşembe akşamı saat 20.00'de yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde Suna yaşadığı şaşkınlık ve öfke nedeniyle, gerçekleri Fırat'ın yüzüne vurunca, Güneş duydukları karşısında büyük bir şok yaşıyor. Yayınlanan bölümün ardından izleyiciler yayınlandı mı sorusuna yanıt arıyor.

Şampiyon 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

Perşembe akşamı saat 20.00'de izleyici karşısına çıkan Şampiyon dizisinin yeni bölümünde ortalık iyice karıştı. Yeni bölümde Kafkas'ın yıllar sonra birdenbire karşılarına çıkışı, Özer ailesinde infial yaratıyor. İzleyicilerin merakla beklediği Şampiyon 3. bölüm fragmanı yeni bölümün sona ermesinin ardından yayınlandı. İşte Şampiyon 3. bölüm fragmanı...

ŞAMPİYON SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Suna yaşadığı şaşkınlık ve öfke nedeniyle, gerçekleri Fırat'ın yüzüne vurunca, Güneş duydukları karşısında büyük bir şok yaşar. Kahramanı olarak gördüğü "Şampiyon" babasının birini öldürmüş olduğu gerçeğiyle yüzleşmek hiç kolay olmayacaktır Güneş için… Şimdi Fırat, yıllardır kaçmaya çalıştığı geçmişiyle, ölümüne sebep olduğu Necdet Suphi'nin yıkılmış ailesiyle karşı karşıyadır. Üstelik oğluna bu durumu açıklamak hepsinden daha ağırdır şampiyon için…

KEREM'İN ÖFKESİ KONTROL EDİLEMİYOR

Kafkas'ın yıllar sonra birdenbire karşılarına çıkışı, Özer ailesinde infial yaratır. Babasının ölümüyle yaşadığı travmayı bir türlü atlatamayan Kerem'in öfkesi, Kafkas'ı karşısında gördüğü andan itibaren daha da kontrol edilemez bir hal alır. Suna yeğeninin öfke ve intikam hırsıyla yanlış bir şey yapmasına engel olmaya çalışırken bir yandan da meslek etiği ve abisinin acısı arasında kalmıştır. Yıllar önce yaptığı hata, Fırat'ın elinden mesleğini, itibarını, tüm hayallerini aldığı yetmezmiş gibi, şimdi de oğlunun iyileşme umudunu elinden almak üzeredir. Fakat ne pahasına olursa olsun oğlu için ayakta kalmaya yemin etmiş olan Şampiyon'un pes etmeye niyeti yoktur.

ŞAMPİYON KAFKAS'IN EN ZORLU RAKİBİ

Fırat oğlunu iyileştirmek için canhıraş mücadele etmeye devam ederken yıllardır sakladığı büyük sırrın, Kafkas'ın gelişiyle ortaya çıkmasından çekinen Tansel, hiç vakit kaybetmeden kozlarını oynamaya başlar. Şampiyon Kafkas için en zorlu rakibi, geçmişi ile dövüşeceği zorlu bir raund daha başlamıştır artık.