Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 19.09.2019 23:19
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.09.2019 23:50
ABONE OL

yeni oyuncularıyla fırtına gibi dönüyor! başlayacak? Fragman geldi!

Yayınlandığı günden bu yana izleyicileri ekran başına kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni oyuncularla ekranlara hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. İzleyiciler tarafından bir süredir heyecanla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanın ardından 'nun yeni sezon tarihi merakla araştırılıyor. Yeni sezon tarihi için yayıncı kuruluş ATV'den açıklama bekleniyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon ne zaman başlayacak? İşte dizinin yeni sezon fragmanı...

EDHO yeni oyuncularıyla fırtına gibi dönüyor!

Salı akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonu izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Heyecanın doruklarda olduğu, silahların çekilip yeni hesaplaşmaların yaşandığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni sezon kadrosuna Selda Alkor, Naz Elmas ve Burak Sergen gibi ünlü isimler katıldı. İşte yeni sezona dair detaylar...

EDHO 5. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 5. sezon çekimleri yakın zamanda başladı. Dizinin yeni sezonunun 2 hafta içerisinde yayında olması bekleniyor.

YENİ SEZONA 3 YENİ İSİM

Başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Sabina Toziya gibi ünlü isimlerin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz rüzgarı esmeye devam ediyor. Dizi, beşinci sezonu ile izleyiciye merhaba diyecek.

Ekip, Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Selda Alkor'un yanı sıra, güzel oyuncu Naz Elmas ve başarılı oyuncu Burak Sergen'i kadrosuna kattı. Yeni sezona sürpriz karakterlerle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yine adından söz ettirecek.

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır.

Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.