Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 19.09.2019 23:42
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.09.2019 23:52
ABONE OL

. yeni bölüm fragmanı yayında mı? 'da alevler yükseliyor!

ATV ekranlarında yayınlandığı günden bu yana izleyiciler tarafından yakından takip edilen bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde Züleyha'yı ve annesini evde bulamayan Demir, bir de annesinin Fekeli'nin evinde Yılmaz'ın düğününde olduğunu öğrenince çıldırdı. Bölümün ardından izleyiciler . yeni bölüm fragmanını beklemeye başladı.

Bir Zamanlar Çukurova heyecan dolu sahneleriyle bu akşam ekranlara yeniden merhaba dedi. Ortalığın iyice karıştığı yeni sezon ilk bölümde neler yaşanacağı izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyordu. Bölümün sona ermesiyle birlikte izleyiciler Bir Zamanlar Çukurova 37. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aramaya başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 36. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yılmaz, Müjgan ile hayatında yepyeni bir sayfa açmak için çıktığı yolda düğün sonrası öğrendikleriyle alt üst olur. Hünkar'ın Züleyha'yı kendi hayatına karşılık Demir'le evlendirdiğini öğrenmek Yılmaz'ı yıkmıştır. Ama Müjgan'a bir şey belli etmemek için kendini zorlar.

ZÜLEYHA, DEMİR'İN ÇOCUĞUNU ALDIRACAK MI?

Ne Züleyha'yı ne annesini evde bulamayan Demir, bir de annesinin Fekeli'nin evinde Yılmaz'ın düğününde olduğunu öğrenince çıldırır! Hünkar, Fekeli'yle konuşurken Demir'in geldiğini öğrenir ve düğünden kimseye bir şey söylemeden ayrılır. Anne – oğul birbirlerine ne kadar kızgın olsalar da önce Züleyha'yı bulmaya koşarlar. Hünkar, Şermin'in de evde olmamasından şüphelenir ve iki kadının izini sürer! Hünkar yanılmamıştır, Şermin Züleyha'yı kürtaja götürmüştür.

ÇUKUROVA YİNE ALEV ALEV!

Şermin, Züleyha'ya verdiği desteğin bedelini bu kez ağır ödeyecektir. Demir'in gözü dönmüştür, Şermin'in konağını ateşe verir! Diğer yandan Fekeli de, Hünkar'ın yalanlarını öğrenir. Ne yapacağını bilmeyen Yılmaz, önce Gaffur'un peşine düşer ve kendisine yapılan işkencenin intikamını alır! Gaffur bir traktörün arkasına bağlanır.

HÜNKAR NEREYE GİTTİ?

Züleyha eve döner ama ertesi gün de Hünkar ortadan kaybolur! Yılmaz'ın gerçekleri öğrendiğinden haberi olmayan Züleyha Demir'le hayatına devam edecek mi? Hünkar, nerede? Yılmaz ve Fekeli öğrendikleri ile hayatlarına nasıl devam edecekler? Yılmaz, şimdi kalbinde yeniden Züleyha atarken, Müjgan'ı da sevmeye devam edebilecek mi?