Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 18.09.2019 11:20
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 18.09.2019 11:51
ABONE OL

36. bölüm: Sen bizim kaderimizle oynadın bedelini ödeyeceksin Hünkar Hanım!

2. sezon yeni bölüm büyük bir heyecanla bekleniyor. Atv'nin reytingleri altüst eden dizisi Bir Zamanlar Çukurova 36. yeni bölümde her şey ortaya çıkıyor. Bundan sonra Çukurova'da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! İşte Bir Zamanlar Çukurova 36. yeni bölümde yaşanacaklar!

Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon bu akşam Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Yılmaz, Züleyha'nın kendisine yazdığı mektubu öğreniyor. Olayların bu noktaya gelmesine neden olan kişinin Hünkar olduğunu düşünen Yılmaz, Çukurova'yı yerinden oynatacak. İşte Bir Zamanlar Çukurova 36. yeni bölümde yaşanacaklar...

YILMAZ'IN DÜĞÜNÜNDE ZÜLEYHA NEREDE?

Yılmaz, Müjgan ile hayatında yepyeni bir sayfa açmak için çıktığı yolda düğün sonrası öğrendikleriyle alt üst olur. Hünkar'ın Züleyha'yı kendi hayatına karşılık Demir'le evlendirdiğini öğrenmek Yılmaz'ı yıkmıştır. Ama Müjgan'a bir şey belli etmemek için kendini zorlar!

ZÜLEYHA DEMİR'İN ÇOCUĞUNU ALDIRACAK MI?

Ne Züleyha'yı ne annesini evde bulamayan Demir, bir de annesinin Fekeli'nin evinde Yılmaz'ın düğününde olduğunu öğrenince çıldırır! Hünkar, Fekeli'yle konuşurken Demir'in geldiğini öğrenir ve düğünden kimseye bir şey söylemeden ayrılır. Anne – oğul birbirlerine ne kadar kızgın olsalar da önce Züleyha'yı bulmaya koşarlar. Hünkar, Şermin'in de evde olmamasından şüphelenir ve iki kadının izini sürer! Hünkar yanılmamıştır, Şermin Züleyha'yı kürtaja götürmüştür.

ÇUKUROVA YİNE ALEV ALEV!

Şermin, Züleyha'ya verdiği desteğin bedelini bu kez ağır ödeyecektir. Demir'in gözü dönmüştür, Şermin'in konağını ateşe verir! Diğer yandan Fekeli de, Hünkar'ın yalanlarını öğrenir. Ne yapacağını bilmeyen Yılmaz, önce Gaffur'un peşine düşer ve kendisine yapılan işkencenin intikamını alır! Gaffur bir traktörün arkasına bağlanır.

HÜNKAR NEREYE GİTTİ?

Züleyha eve döner ama ertesi gün de Hünkar ortadan kaybolur! Yılmaz'ın gerçekleri öğrendiğinden haberi olmayan Züleyha Demir'le hayatına devam edecek mi? Hünkar, nerede? Yılmaz ve Fekeli öğrendikleri ile hayatlarına nasıl devam edecekler? Yılmaz, şimdi kalbinde yeniden Züleyha atarken, Müjgan'ı da sevmeye devam edebilecek mi?