Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 19.09.2019 01:51
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.09.2019 18:25
ABONE OL

açıklandı! İşte , , reyting sıralaması

Dizi ve programların yeni sezonlarının başlamasıyla birlikte izleyicilerin hakkında araştırmaları artış gösterdi. 18 Eylül Çarşamba günü Star TV'de 17. bölümüyle, ATV'de 56. bölümüyle, Kanal D ekranlarında ise Afilli Aşk dizisi 14. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizi ve programların sona ermesiyle birlikte izleyiciler 18 Eylül reyting sıralamalarını merakla araştırıyor.

18 Eylül reyting sonuçları açıklandı mı?

18 Eylül Çarşamba günü yayınlanan dizi ve programların reyting sonuçları açıklandı mı? Dizi ve programları ekranları başında yakından takip eden izleyiciler reyting sonuçları hakkında detayları araştırıyor. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kuzgun yeni sezon izleyici karşısına çıktı. Peki, 18 Eylül reyting sıralaması belli oldu mu? İşte detaylar...

18 EYLÜL REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI

REYTİNG NEDİR?

Reyting temel olarak hangi programın ve televizyon kanalının ne kadar izlendiğini ortaya çıkaran sistemin adıdır. Bu ölçümler belirli sayıdaki deneklerin televizyonlarına takılan cihazlar aracılığı ile gerçekleştirilir. Bu cihazların nerede ve kimde olduğu bilinmez. Son bilgilere göre yaklaşık 2200 evde reyting ölçüm cihazı olduğu biliniyor.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tarık, Hazan'ı kaçırır. Tahir ve Ferhat, Hazan'ı kurtarmak için peşlerine düşerler.

BÜYÜK TUZAK KURULUYOR

Hazan'ı bulduklarında ise büyük bir tuzağın içine düştüklerini fark ederler. Asiye'yi eski bir tanıdığıyla gören Mustafa kıskançlık krizlerine girer. Kavga büyür ve Mustafa Asiye'ye "boş ol" der.

ASİYE GİDİYOR

Asiye, Eren'i de alıp Osman Baba'ya gider. Mustafa "Boş ol" demenin sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaktır.