Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 17.09.2019 19:55
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.09.2019 19:55
ABONE OL

'dan dizisine bomba transfer! Bir dönem EDHO'da oynamıştı

ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bir dönem rol alan 'nin Afilli Aşk dizisinin kadrosuna katıldığı konuşuluyor. İddiaların ardından 'da kimliksiz bir ajan rolünde bir süre dizide oynayan Büşra Cebe'nin hayatı merak konusu oldu. Peki, Büşra Cebe kimdir, kaç yaşında? İşte oyuncunun hayatı...

EDHO'dan Afilli Aşk dizisine bomba transfer!

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Afili Aşk yeni bir oyuncu transferiyle gündeme geldi. Bir dönem ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 3. sezonunda kimliksiz bir ajan karakterini canlandıran Büşra Cebe'nin Afili Aşk dizisinin kadrosuna katıldığı iddia ediliyor.

AFİLİ AŞK KADROSUNA KATILDI

Afili Aşk ile anlaştığı konuşulan Büşra Cebe'nin dizinin yeni bölümünde izleyicileri şaşırtacak bir karakterle diziye dahil olacağı iddialar arasında yer alıyor.

BÜŞRA CEBE KİMDİR?

1995 yılında dünyaya gelen Büşra Cebe, Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü mezunudur. TRT Belgeselde aktüel Fuar Zamanı isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir. TRT Belgeselde aktüel Fuar Zamanı isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir.

AFİLİ AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Modamu heyecanla büyük bir şirket ortaklığına imza atmak için hazırlanır. Ancak Kerem'in gözaltına alınması bütün hayalleri yıkar.

Muhsin'in Kerem'e olan güvensizliği bu olayla birlikte aralarında büyük bir tartışmaya sebep olur. Kerem'in her şeyi bırakıp, evi terk etmesiyle işler daha da karıştıracaktır.

Kerem kendi ayaklarının üzerinde durayım derken kendini Özkayalı'ların evinde bulur. Ayşe, Kerem rüzgarıyla oradan oraya savrulurken Kerem'e doğru yönü gösterebilecek mi?

Sahte evliliği öğrenen Muammer'in eve beklenmedik ziyareti ise Kerem ve Ayşe'yi sırlarının ortaya çıkma tehlikesiyle karşı karşıya bırakır.