Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 17.09.2019 18:18
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.09.2019 20:12
ABONE OL

EDHO oyuncularından heyecanlandıran paylaşım! Yeni oyuncularla 5. sezon için geri sayım başladı

Salı günlerinin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın u için geri sayım başladı. Harika bir sezon finali yapan dizinin yeni sezon tarihi hakkında açıklama yayıncı kuruluş ATV'den bekleniyor. Yeni sezonda dizinin kadrosunda birbirinden farklı isimler olacak. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? İşte a dair detaylar...

EDHO oyuncularından heyecanlandıran paylaşım!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu için geri sayım sürürken izleyiciler yayın tarihi hakkında yayıncı kuruluş ATV'den gelecek açıklamaya odaklandı. Yeni sezon kadrosuna Selda Alkor, Naz Elmas ve Burak Sergen gibi ünlü isimler katıldı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? İşte dizinin yeni sezonuna dair merak edilenler...

YENİ SEZONA 3 YENİ İSİM

Başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Sabina Toziya gibi ünlü isimlerin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz rüzgarı esmeye devam ediyor. Dizi, beşinci sezonu ile izleyiciye merhaba diyecek.

Ekip, Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Selda Alkor'un yanı sıra, güzel oyuncu Naz Elmas ve başarılı oyuncu Burak Sergen'i kadrosuna kattı. Yeni sezona sürpriz karakterlerle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yine adından söz ettirecek.

EDHO 5. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 5. sezon çekimleri yakın zamanda başladı. Dizinin yeni sezonunun 2-3 hafta içerisinde yayında olması bekleniyor.

SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır.

Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.