Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 15.09.2019 21:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 15.09.2019 21:37
ABONE OL

'den yeni kareler ortaya çıktı! başlayacak? Yeni sezon oyuncuları...

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi yeni sezonuyla izleyicileri yine ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Yayınlandığı dönem TRT 1 ekranlarında izleyicilerin büyük beğenisini kazanan dizi yeni bölümüyle ekranlarda olacak. İzleyiciler yeni sezon öncesi Seksenler'in ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki, başlayacak? İşte yeni sezon oyuncuları...

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Seksenler 3 yıl aradan sonra tekrar ekranlarda olacak. Bir dönem büyük bir beğeniyle takip edilen Seksenler dizisi yeni sezonuyla izleyiciyi karşısına çıkmak için gün saymaya başladı. Dizinin oyuncularının setteki eğlenceli anları izleyicileri güldürdü. Peki, Seksenler yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte yeni sezona dair merak edilenler...

AFİŞ ÇEKİMLERİ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Geçtiğimiz haftalarda okuma provaları için 3 yıl aradan sonra buluşan oyuncular, bu sefer afiş çekimleri için tekrar bir araya geldi. Dizinin yeni sezondan itibaren yayın süresi 50 dakika olacak. Hafta içi her gün saat 18.00'de izleyiciyle buluşacak.

İŞTE YENİ SEZON OYUNCULARI

Gündelik hayatı anlatan, bugünlerde kaybolmak üzere olan değerleri eskiden olduğu gibi kayıt altına almaya devam eden Seksenler'in kadrosunda; Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Yasemin Conka, Ayşe Tolga, Kemal Kuruçay, Tolunay Donat, Hakan Bulut, Betül Berk, Suzan Kardeş, Berat Yenilmez, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Necmi Yapıcı, Özlem Balcı, Hacı Ali Konuk, Onur Dilber, Faruk Sofuoğlu, Ali Fuat Pekzeren, Aşkın Şenol, Osman Büyükercan ve sürpriz isimler yer alıyor.

FARKLI MACERALAR SUNACAK

Yayınlandığı dönem büyük beğeni toplayan, ardından tekrarlarıyla takip edilmeye devam eden dizi, yine eski sıcaklığında hikayeleri izleyici ile buluşturacak. Seksenler, usta oyuncu kadrosuna dahil olacak yeni isimlerle de farklı maceralar sunacak.

OKUMA PROVASI YAPILDI

Seksenler'in yenilenen dekoru için çalışmalar tüm hızıyla devam ederken oyuncular da Birol Güven'in ev sahipliğinde senaryo çalışması ve okuma provası yapmaya başlamış durumda. Yeniden bir arada olmanın heyecanını yaşayan oyuncular TRT 1 ekranında izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor.