Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 16.09.2019 09:21
  • Son Güncelleme: 16.09.2019 09:21

reyting sonuçları! ? , ,

reyting sonuçları merak ediliyor. Reyting sonuçlarında hangi dizi birinci? Pazar akşamları Show TV'de , 1'de , TV 8'de , Fox TV'de programları ekrana geliyor. Yeni bölümlerin yayınlanmasının ardından en çok izlenen yapımın hangisi olduğu belli oluyor. Reyting: izleyici Ölçümünün İngilizce karşılığı Audience Measurement olup, izlenme oranı, izlenme payı ve benzer verilerin sağlanması amacıyla yapılan ölçümlerin tümüdür. Türkiye'de reyting ölçümü, Avrupa'da bir çok ülkede bu türden veriler üreten AGB Nielsen tarafından 1989 yılında başlatılmıştır. Günümüzde ise reyting ölçümlerini TNS gerçekleştiriyor..

15 Eylül reyting sonuçları açıklandı mı? Aşk Ağlatır, Elimi Bırakma...

Ekranları başında dizileri ve programları takip eden izleyiciler her gün reyting sonuçları hakkında araştırma yapıyor. Bu kapsamda arama motorlarında 15 Eylül reyting sonuçları açıklandı mı sorusu merakla araştırılıyor. Peki, 15 Eylül Pazar günü reyting sonuçları belli oldu mu? İşte o sorunun yanıtı... Pazar akşamları Show TV'de Aşk Ağlatır, TRT 1'de Elimi Bırakma TV 8'de Masterchef, Fox TV'de Yaparsın Aşkım programları ekrana geliyor. Geçtiğimiz haftalara baktığımızda Masterchef ilk sıralarda yer alıyor. Reyting, bir televizyon programının ortalama izlenme oranını gösterir. Reklam verenler için bir kriter olarak geliştirilen reyting, tamamen ekonomik amaçlarla ölçülmeye başlanmıştır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.