Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 13.09.2019 20:25
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 14.09.2019 01:12
ABONE OL

Diriliş'ten 'e bomba transfer! 4. yeni sezon ne zaman başlayacak? Fragman yayınlandı!

Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker ve Gürkan Uygun'un yer aldığı, Es Film'in yapımcılığını üstlendiği dizisinin yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. İzleyiciler yeni sezon öncesi merakla Payitaht Abdülhamid 4. yeni sezon ne zaman başlayacak sorusuna yanıt arıyor. Son olarak bir dönem Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıhan Hatun karakterine hayat veren Gülsim Ali yeni sezonda Payitaht Abdülhamid kadrosuna katıldı. İzleyicilerin merakla beklediği Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Diriliş Ertuğrul'dan Payitaht Abdülhamid'e yeni transfer!

TRT 1 ekranlarında cuma akşamı saat 20.00'de izleyici karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid dizisi 4. sezonunda yepyeni karakterlerle izleyici karşısına çıkacak. Payitaht Abdülhamid'in sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda diziye yeni isimlerin dahil olduğu görülüyor. Eylül ayının ortalarında olduğumuz şu günlerde Payitaht Abdülhamid 4. yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu merakla araştırılıyor.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 4. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Payitaht Abdülhamid'in 4. sezon tarihi 20 Eylül Cuma olarak açıklandı. Dizinin yeni sezon fragmanında yeni karakterler olduğu görülüyor.

İşte yeni sezon fragmanı...

DİZİYE YENİ TRANSFERLER

Ünlü oyuncu Devrim Yakut ve Alp Akar yeni sezonda yer alacak isimler arasında. Dizide Devrim Yakut 'Cemile Sultan', Alp Akar ise 'Şehzade Nureddin Efendi' karakterlerini canlandıracaklar.

Diriliş Ertuğrul dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Gülsim Ali de Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosuna katıldı.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Sabahattin Abdülhamid'i merhametinden vurmayı planlamıştır. Abdülhamid'i ve sarayını hedef alan gemiler Payitaht'a yaklaşmaktadır. Abdülhamid tehlikenin farkında ama nereden geleceğini bilememektedir. Rothshild ve Vembery, Abdülhamid'in muazzam tertibiyle hayatlarının şokunu yaşarlar.

Halil Halid Joris'ten adamlarının yerini öğrenmeye çalışırken Joris onu oyuna getirmeyi başarır. Bilmeden Halil Halid'e kendi adamlarının ölüm emrini verdirir. Tatar, Söğütlü, Nadir Bey ve Asaf Emre diri diri mezarlarına gömülürken Halil Halid, bu sefer onları kurtarmayı başaracak mıdır?

Bidar'ın ve haremdekilerin katılacağı bir hayır organizasyonu, halktan yüzlerce kişinin de onlarla birlikte hayatlarını kaybedeceği bir felakete dönüşür.

Abdülhamid düşmanları sonunda amaçlarına ulaşır. Kurşun sesleri saraydan duyulmaya başlar. Gafletlerinin rüzgarlarıyla ayaklanan, hain askerler kendi hünkarlarına, kendi devletlerine, kendi mahremlerine saldırmaktadır. Abdülhamid'in yanında ailesi ve ona sadık bir avuç paşası vardır. Karşılarındaki düşman ise çok, silahları güçlüdür. Abdülhamid her türlü korunma ve kaçış teklifini ret edip eline silahını alır. Ona sadık paşaları da kendilerini Abdülhamid'e siper eder. Şehzadeleri de babalarının yanındadır.