Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 11.09.2019 19:53
  • Son Güncelleme: 12.09.2019 00:10

55. bölümde Zeynep'in öldürülmesi ortalığı karıştırıyor!

Geçen hafta yeni sezonuyla ekranlara merhaba diyen heyecan dolu bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıktı. Yeni bölümde Zeynep, Genco'nun adamları tarafından adliye önünde öldürülüyor. Peki, Sen Anlat Karadeniz 55. bölümde neler yaşanacak? Sen Anlat Karadeniz 55. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.

Her hafta çarşamba günü ATV ekranlarında saat 20.00'de yayınlanan 'de bu akşam ortalık iyice karışacak. Zeynep'in Genco'nun adamları tarafından vurulmasıyla birlikte ipler gerilecek. Tahir yaşanan acı olayın üzerine Genco'nun peşine düşecek. Peki, heyecan dolu bölümde neler olacak? Sen Anlat Karadeniz 55. bölüm izle seçeneğini üst kısımda bulabilirsiniz.

SEN ANLAT KARADENİZ 55. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Tahir ve Nefes, Zeynep'e kol kanat gererler. Zeynep'i hakim karşısına çıkaracaklar ve Genco'dan hesap soracaklardır.

ZEYNEP ÖLDÜRÜLÜYOR

Zeynep, Genco'nun adamları tarafından adliye önünde öldürülür. Tahir, Genco'yu yakalamak için gittiğinde bir sürprizle karşılaşır.

FERHAT, GENCO'YU KAÇIRIYOR

Zeynep'in çocukluk aşkı aynı zamanda Tahir'in asker arkadaşı Ferhat, durumu öğrenince Genco'yu kaçırır.

TAHİR'İN PLANI NE?

Kafasında işkence ederek öldürmek vardır. Tahir, Ferhat'ı katil olmadan bulmak, Genco'yu hakim karşısına çıkarmak için peşlerine düşer.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.