Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 11.09.2019 19:17
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 11.09.2019 19:17
ABONE OL

bomba gibi geliyor! Diriliş Ertuğrul'un devamı ne zaman başlayacak? İki isim daha katılıyor!

TRT 1 ekranlarında 5 sezondur reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezonda yoluna olarak devam edecek. Osman Gazi'nin hayatını anlatacak olan dizide yeni sezonla ilgili detaylar yavaş yavaş belli oluyor. Dizinin izleyicileri ise büyük bir heyecanla Diriliş Ertuğrul'un devamı sorusuna yanıt arıyor. İşte Diriliş Osman'ın yeni sezonuna dair merak edilen tüm detaylar...

Heyecan sürüyor! Diriliş Osman ne zaman başlayacak?

Diriliş Ertuğrul ile milyonları ekranlara kitleyen dizi bu sezon yoluna Diriliş Osman olarak devam edecek. Eylül aylarının ortalarında olduğumuz şu günlerde Diriliş Osman'ın yeni sezon tarihi merakla araştırılmaya başlandı. Son olarak Erkenci Kuş dizisinin başrolü Can Yaman'ın da Diriliş Osman kadrosuna katıldığı iddia edildi. Peki, izleyicileri ekran başına kilitleyen Diriliş Osman ne zaman başlayacak? İşte yeni sezona dair merak edilenler...

DİRİLİŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

ATV ekranlarında yayınlanacak olacak Diriliş Osman dizisinin ne zaman başlayacağı henüz belli olmadı. Ancak dizinin Eylül-Ekim aylarında yayınlanması bekleniyor. Dizinin başlama tarihi açıkladığında haberimizin içinde yer alacak.

CAN YAMAN DİRİLİŞ OSMAN'A MI KATILIYOR?

Erkenci Kuş dizisinin final yapmasının ardından Can Yaman'ın da Diriliş Osman kadrosuna katıldığı konuşuluyor. Ancak dizinin yapımcı firmasından konuya dair bir açıklama yapılmadı.

BURAK ÖZÇİVİT'İN PARTNERİ BELLİ OLDU

Osman Gazi karakterini canlandıracak Burak Özçivit'in partneri belli oldu. Popüler dizide Özçivit'e eşlik edecek o isim ise Aslıhan Karalar... Aslıhan Karalar, dizide Malhan Hatun'u canlandıracak.

ASLIHAN KARALAR, ROLÜ İÇİN TARİH DERSLERİ ALMAYA BAŞLADI

Oyuncu, Riva'da gerçekleşen provalarda at binme, kılıç kullanma ve ok atma eğitimleri de görüyor.

Yapım için ayrıca tüm kadın oyuncuların, yemek pişirme dersi de aldığı öğrenildi. Oyuncular haftanın dört günü çiftliğe giderek, çekimler başlayana kadar çalışmaya devam edecek.

KİMLER OLACAK?

Daha önce Neredesin Firuze filmi ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde oynayan Ragıp Savaş, Osman Bey'in amcası Dündar Bey olarak dizide yer alacak.

Nurettin Sönmez, Diriliş Ertuğrul'da canlandırdığı karaktere hayat verecek. Yani Sönmez, Bamsı Beyrek rolüyle yine kamera karşısına geçecek.