Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 09.09.2019 12:30
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 09.09.2019 12:30
ABONE OL

3. sezon fragmanı: İdris ölüyor, Yamaç deliriyor! Çukur 3. yeni sezon ne zaman başlayacak?

'un 3. yeni sezon fragmanı yayınlandı. Show TV'de izleyici karşısına çıkan Çukur'un sezon finalinde Yücel'in hain planı sonrası Yamaç ile İdris karşı karşıya kalmıştı. Yeni sezon fragmanında, İdris'in öldüğü görülüyor. Çukur'un heyecanla beklenen yeni sezon tarihi belli oldu. Peki, k? İşte ...

Çukur 3. yeni sezon ne zaman başlayacak?

Çukur 3. sezon için geri sayım başladı. Yeni sezonu heyecanla beklenen dizide kimin öleceği merak ediliyordu. Yayınlanan fragman ile birlikte merak edilen sorular yanıt buldu. Fragmanda, Yamaç'ın İdris'i vurduğu ve İdris'in öldüğü gösteriliyor. Yamaç'ın ise delirdiği anlar ekranlara yansıtıldı. Yeni sezonda neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak? İşte Çukur 3. sezon fragmanı...

ÇUKUR 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un 3. sezon yayın tarihi açıklandı. Çukur 3. sezonuyla 16 Eylül Pazartesi günü saat 20.00'de izleyici karşısına çıkacak.

İşte Çukur 3. sezon fragmanı:

DAMLA SÖNMEZ ÇUKUR'A KATILDI

Ünlü oyuncu Damla Sönmez Çukur dizisinin kadrosuna katıldı. 3'üncü sezondan itibaren dizide rol alacak oyuncunun Baykal'ın kızı 'Efsun' karakterine hayat vereceği öğrenildi.

ÇUKUR SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Mahallenin gençlerini karşısına toplayan Yamaç, Çukur'u kapatmasının nedeninin herkesi korumak olduğunu söylüyor. Çukur'un gençlerinden Yücel'i bulmak için yardım isteyen Yamaç gençleri gaza getirmek için konuşma yapıyor. İstediği cevabı alan Yamaç herkese ihtiyacı olduğunu söylüyor. Görevi alan Çukur'un gençleri ise İstanbul'un sokaklarına dağılıyor.

Hastaneden çıkıp Celasun ve Meke'yi görmeye gelen Karaca sürprizi ile beraber geliyor. Güzel haberi duyan Meke, Akın'ı cezaevinden alacağını söyleyince Celasun işi dalgaya vuruyor. Kısa bir eğlence sonrası Çukur dövmesi dikkatini çeken Karaca, Celasun ve Meke'ye dövmenin anlamını soruyor.

Çukur gençlerinin evinin yakınına kadar geldiğini gören Yücel köşeye sıkışmaya başlayınca Azer'i çağırıp tarihi öne alıyor. Herkesi karşısına diken Azer, Koçovalıları İstanbul'dan sürmek için yardım arıyor. İstediği karşılığı alamayan Azer, Koçovalıların yaptığı infazları öne sürüp kimsenin ses çıkarmadığını söylüyor. Kendine karşı gelen adama sözünü geçiremeyen Azer en sonunda dayanmayıp saldırıyor.

Akın'ın eve dönmesi ile Koçovalıların evinde bayram havası yaşanıyor. Akın'ın dönmesine çok sevinen Ayşe oğlunun yanına gidince duyduklarına şaşırıyor. İdris'in kendisi için hiçbir şey yapmadığını söyleyen Akın sinirlenmeye başlıyor. Kendisini sadece Kahraman'ın anladığını söyleyen Akın sonunda istedikleri gibi biri olduğunu anlatıyor.

Koçovalıları kardeşler İstanbul'un abilerinin ve Azer'in karşısına çıkıyor. Sözcü olarak seçilen Timsah, Çukur'un İstanbul geneline yayılmasının kendilerini rahatsız ettiğini söylüyor. Sözü Timsah'tan alan Yamaç geri adam atmıyor. Nejat ve Sedat'ın ölümüne değinen Timsah ses çıkarmadıklarını ama Azer'in kardeşi ile okun yaydan çıktığını söylüyor. Abilerin aldığı kararı aldığı açıklayan Timsah, Koçovalılara sabah sekize kadar zaman veriyor.