Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 07.09.2019 10:39
  • Son Güncelleme: 07.09.2019 11:01

2. yeni sezon fragmanı: Gerçekler ortaya çıkıyor! 36. yeni bölüm ne zaman?

36. bölümüyle izleyiciye merhaba diyecek. Atv ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova'non yeni sezon tarihi belli oldu. Dizinin yeni sezon tanıtımı izleyicide heyecan yarattı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 2. yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte Bir Zamanlar Çukurova 36. yeni bölüm fragmanı...

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon tarihi belli oldu

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. İstanbul'dan kaçıp Adana'da bir çiftliğe sığınan iki genç aşığın, Çukurova'nın en güçlü ailelerinden biriyle kesişen ve ayrı yerlere savrulan hayat hikayesini anlatan Bir Zamanlar Çuurova'nın ikinci sezonunyla da seyirciyi ekrana kilitlemeye kararlı. Dizinin yeni sezon tanıtımında gerçeklerin ortaya çıktığı görülüyor. Yılmaz, Züleyha'nın mektubunu okuyor ve ortalık karışıyor. Yeni sezonda nelerin olacağı şimdiden merak konusu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 2. yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte Bir Zamanlar Çukurova 36. yeni bölüm fragmanı...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 2. YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Atv'nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın yayınlanan 36. yeni bölüm fragmanı ile birlikte yayın tarihi belli oldu. Bir Zamanlar Çukurova 19 Eylül Perşembe günü sevenleriyle yeniden buluşacak.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 36. yeni bölüm fragmanı:

kalan karakter 1000

EFSANE EFSANE

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA BU SEZON DA FIRTINALAR KOPARMAYA ADAY.HARİKA DİZİ .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.09.2019 11:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.