Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 04.09.2019 21:02
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 04.09.2019 21:22
ABONE OL

İlk fragman geldi! 2. yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezon tarihi...

ATV ekranlarının sevilen dizisi 'nın 2. sezonu için izleyicilerin heyecanlı bekleyiş sürüyor. Fenomen dizinin izleyicileri yeni sezonun başlama tarihiyle ilgili araştırmalarını sürdürürken Bir Zamanlar Çukurova 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, başlayacak? İşte diziye dair merak edilenler...

Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon ne zaman başlayacak?

Geçen yıl ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan Bir Zamanlar Çukurova ilk sezonuyla dikkat çekmişti. Eylül ayına geldiğimiz şu günlerde gözler Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni sezon yayın tarihi hakkında gelecek açıklamaya çevrildi. Arama motorlarında bu nedenle Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon ne zaman başlayacak sorusuyla ilgili araştırmalar sürüyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni sezonunun eylül ayının sonlarına doğru başlaması öngörülüyor. Dizinin yeni sezon fragmanında "Yakında" ibaresi yer alıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Nihayet düğün günü gelmiştir! Müjgan telli duvaklı gelin olur! Düğün öncesinde Yılmaz ve Demir karşılaşır. Yine silahlar çekilir. Demir'in silahı bırakması gerektiğini konuşmak için Hünkar'a giden Fekeli, onu da düğüne davet eder.

KONAKTA İŞLER ÇIĞIRINDAN ÇIKIYOR

Züleyha'nın hamileliği tüm sırların da ortaya çıkmasını tetikleyecektir. Demir en başından bu yana tüm yalanlardan haberdar olduğunu itiraf eder! Züleyha'yı iffetsizlikle suçlar! Saniye ve Gaffur cephesinde de savaş devam etmektedir.

GAFFUR'UN ZULASI ORTAYA ÇIKIYOR

Saniye Gaffur'u evden atar. Konağın bahçesindeki duvar yıktırılınca, Gaffur'un zulası ortaya çıkar ve zulada sakladığı sahte kimlikler ile Züleyha'nın mektubu Yılmaz'ın eline geçer. Tüm karmaşaya rağmen düğün gerçekleşir.

HÜNKAR VE FEKELİ DÜĞÜNE KATILIYOR

Hünkar, Fekeli ile yan yana düğüne katılır. Müjgan mutlu, Yılmaz ise şaşkındır! Düğüne katılan İstanbul'dan gelen misafirler herkesi bir geceliğine bile olsa, güzel şeylere yaşamaya inandıracaktır.

Züleyha, artık hayatına o konakta devam etmek zorunda kalacağını düşünürken, Yılmaz da aklından Züleyha'yı tamamen çıkarmaya çalışır.