Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 29.08.2019 12:48
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.08.2019 12:48
ABONE OL

'a 3 sürpriz isim! Arka Sokaklar 14. yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte yeni sezon fragmanı...

'ın 14. sezonu için geri sayım başladı. Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar'ın yeni sezonuna 3 yeni isim katıldı. Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar'ın yeni sezon fragmanı yayınlandı. Peki, Arka Sokaklar 14. yeni sezon ne zaman başlayacak? nda kimler var? İşte yeni sezon fragmanı...

Arka Sokaklar dizisinin yeni sezonu için hazırlıklar devam ediyor. Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve İlker İnanoğlu gibi ünlü isimlerin paylaştığı diziye üç yeni isim katıldı. Yayınlanan yeni sezon fragmanı ile birlikte, izleyiciler yeni sezonun ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Peki, Arka Sokaklar 14. yeni sezon ne zaman başlayacak? Arka Sokaklar yeni sezon kadrosunda kimler var? İşte yeni sezon fragmanı...

ARKA SOKAKLAR YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Arka Sokaklar 14. sezonuyla izleyiciye merhaba diyecek. Dizinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman 'Yakında' başlığıyla duyuruldu. Dizinin yeni sezon tarihi belli olur olmaz haberimizde yer alacak.

İşte Arka Sokaklar yeni sezon fragmanı:

ARKA SOKAKLAR'A 3 YENİ OYUNCU KATILDI

Yapımı Erler Film'in, yapımcılığını Türker İnanoğlu'nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz'un yaptığı, senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul'un yazdığı dizi, yeni sezona kadrosuna kattığı üç yeni oyuncu ile başlıyor.

Yeni sezon çekimlerinin tüm hızla devam ettiği diziye Yiğitcan Ergin, Ela Yörüklü ve Gamze Topuz katıldı.

Yakışıklı oyuncu Yiğitcan Ergin, gizemli bir karakterle; Ela Yörüklü, komiser yardımcısı; Ezgi Vural karakteriyle ünlü oyuncu Gamze Topuz ise, "Savcı Ceyda" karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Başrollerinde Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla) ve Merve Oflaz'ın (Bahar) olduğu fenomen dizi Arka Sokaklar 14. Sezonu ile yakında Kanal D'de!

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha 'yaşanır' bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube'de görev yapan 'sivil' bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve 'babalığıyla' yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.