Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 26.08.2019 11:54
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.08.2019 11:54
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? 2019 EDHO yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Atv'nin fenomen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? 2019 EDHO yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? İşte merak edilenler...

EDHO yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak? Atv'de yayınlanan ve başrollerini Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi ünlü isimlerin paylaştığı dizinin takipçileri heyecanla yeni bölümü beklemeye başladılar. Eylül ayına girmemize kısa süre kala bazı dizilerinde yeni sezon tarihi belli oldu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? 2019 EDHO yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON NE ZAMAN?

Atv'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni sezon fragmanı yayınlandığında yeni sezon tarihi de belli olacak. Dizinin eylül-ekim ayı gibi başlaması bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kalmıştır. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başarır.

Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacaktır. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemektedir.

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman salmıştır.

Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır'ı yerleştirir.

Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından alacaktır.