Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 24.08.2019 12:32
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 24.08.2019 12:32
ABONE OL

ne zaman başlayacak? 2019 Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon fragmanı yayınlandı

O bir televizyon fenomeni... Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile adından sıkça söz ettiren 'nın sunumuyla ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni sezon fragmanı yayınlandı. Peki, ? İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon fragmanı...

Müge Anlı ne zaman başlayacak?

Müge Anlı ne zaman başlayacak? Atv ekranlarında haftaiçi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni sezon fragmanı yayınlandı. Araştırmacı - Gazeteci Müge Anlı'nın sunumuyla ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Haziran'da sezon finali yapmıştı. Programı takip eden seyirciler, Müge Anlı ile Tatlı Sert'in ne zaman başlayacağını merak ediyor. Yayınlanan fragmanla yeni sezon tarihi belli oldu. Peki, Müge Anlı ne zaman başlayacak? İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon fragmanı...

MÜGE ANLI YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yayınlanan fragmanda Müge Anlı'nın ne zaman başlayacağı konusunda resmi açıklama geldi. Buna göre, Müge Anlı yeni sezonuyla 2 Eylül'den itibaren atv'de izleyicisiyle buluşacak.

İşte Müge Anlı yeni sezon fragmanı:

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 46 yaşındadır. Sevilen gazeteci Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Lisansüstü eğitimini Kadir Has Üniversitesi'nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yaparak tamamlamıştır.

Müge Anlı, Televizyon kariyerine magazin dalında giriş yapmıştır. İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır. Sadece magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yapmıştır.

Dobra Dobra programı ile birlikte edindiği sunuculuk tecrübesini farklı alanlara taşımak isteyen güzel sunucu, Atv ekranında tek başına üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hayata geçirmiştir. Hukuk konusundaki bilgi ve tecrübesini de kullanan Anlı, programında yakınlarını arayan insanları ve faili meçhul cinayetleri konu olarak ele aldı. Birçok cinayeti programı aracılığıyla aydınlatmayı başaran güzel sunucu, bu programa gündüz kuşağında devam etmektedir. Bunların dışında 2010 yılında 'Film Gibi' ve Müge Anlı ile Mektubunuz var programlarını da hayata geçirmiştir.

ATV'de yayınlanan programındaki dobra konuşmaları ile dikkat çekmektedir.