Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 25.08.2019 00:07
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.08.2019 01:22
ABONE OL

14. sezon fragmanı yayınlandı! Arka Sokaklar 522. bölüm fragmanında Mesut ölecek mi?

'ın 14. sezonu için heyecanı bekleyiş başladı. Cuma akşamları izleyicileri ekranları başına kilitleyen Arka Sokaklar dizisinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Arka Sokaklar'ın sevilen oyunculardan birisi sosyal medya hesabından diziden ayrıldığını duyurmuştu. Yayıncı kuruluş Kanal D Arka Sokaklar 14. sezon fragmanını yayınlandı. İşte merakla beklenen yeni sezon fragmanı...

Arka Sokaklar 14. sezon fragmanında Mesut ölecek mi?

13. sezon finaliyle izleyicileri ekran başına kilitleyen Arka Sokaklar'ın yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. İzleyiciler Eylül ayına az bir zaman kala Arka Sokaklar'ın yeni sezonunun ne zaman başlayacağını merak ediyor. İzleyicilerin merakla beklediği Arka Sokaklar 14. sezon fragmanı yayınlandı. İşte yeni sezona dair detaylar...

ARKA SOKAKLAR 522. BÖLÜM FRAGMANINDA MESUT ÖLECEK Mİ?

Mesut karakterinin diziden ayrılıp ayrılmayacağı yeni sezon ilk bölümde netleşecek.

ARKA SOKAKLAR YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

14. sezon fragmanında "Yakında" ibaresi yer alıyor. Yayıncı kuruluş Kanal D, Arka Sokaklar'ın yeni sezon tarihini açıklamadı. Ancak dizinin Eylül ayının ortalarında ekranlarda olması bekleniyor.

SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Mahalleye uyuşturucu çetesi musallat olmuştur. Aileler ve mahalleli durumu protesto eder. Engin mahalleyi uyuşturucudan temizleyeceğine söz verir. Narkotik ve Asayiş ekipleri bu olayda omuz omuza çalışırlar.

Ekip uyuşturucu baronu Nejat'ın peşine düşer. Nejat ile girilen operasyon fazlasıyla zordur. Nejat, Volkan'ı vurur. Volkan'ın hayati durumu tehlikededir. Nejat'ın yakalanmasına yardım eden adamı Salih aslında en büyük felakettir. Salih'in hedefinde de Selin ve Mesut vardır.

Tekin Amerika'da eğitim almak için biriktirdiği reklamlardan kazandığı parayı, internette dolandırıcılara kaptırır. Hüsnü bankadan kredi çekip Tekin'e verir. Oğlunu desteklemeye, moral vermeye çalışır. Ancak gene Tekin yapacağını yapar eve Jeniffer isimli yabancı bir kızla gelir.

Müfettiş Güzin, kan bağı olduğu için Cihan bebeği Aylin'den alır ve dayılarına teslime der. Üst üste darbe yaşayan Aylin için bu olay son damla olur. Hakan'la araları günden güne bozulmaktadır. Hakan bir gün eve geldiğinde Aylin'i evde bulamaz. Ardında bir mektup vardır sadece.