Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 23.08.2019 14:59
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.08.2019 14:59
ABONE OL

ne zaman başlayacak? 2019 Bir Zamanlar Çukurova 2. yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Atv'de rüzgarı esmeye devam ediyor. 2'nci sezona hazırlıklarını sürdüren dizinin yeni sezona ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Atv tarafından yeni sezon tanıtımlarının paylaşılmaya başlanması ile birlikte en çok merak edilenler arasında Bir Zamanlar Çukurova yer aldı. Peki, ? 2019 Bir Zamanlar Çukurova 2. yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak?

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ne zaman başlayacak? Başrollerini Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık gibi ünlü isimlerin paylaştığı dizinin yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden beri izleyiciyi ekran başına kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 2. sezon ne zaman başlayacak? İşte konu ile ilgili tüm detaylar...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ SEZON NE ZAMAN?

Atv'nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın henüz yeni sezon tarihi belli olmadı. Dizinin önümüzdeki günlerde yeni sezon tanıtımının paylaşılması ve 2. sezon tarihinin belli olması bekleniyor. Tahminlere göre Bir Zamanlar Çukurova yeni sezona Eylül ayı gibi başlayacak. Resmi olarak tarih belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Nihayet düğün günü gelmiştir! Müjgan telli duvaklı gelin olur! Düğün öncesinde Yılmaz ve Demir karşılaşır. Yine silahlar çekilir. Demir'in silahı bırakması gerektiğini konuşmak için Hünkar'a giden Fekeli, onu da düğüne davet eder.

KONAKTA İŞLER ÇIĞIRINDAN ÇIKIYOR

Züleyha'nın hamileliği tüm sırların da ortaya çıkmasını tetikleyecektir. Demir en başından bu yana tüm yalanlardan haberdar olduğunu itiraf eder! Züleyha'yı iffetsizlikle suçlar! Saniye ve Gaffur cephesinde de savaş devam etmektedir.

GAFFUR'UN ZULASI ORTAYA ÇIKIYOR

Saniye Gaffur'u evden atar. Konağın bahçesindeki duvar yıktırılınca, Gaffur'un zulası ortaya çıkar ve zulada sakladığı sahte kimlikler ile Züleyha'nın mektubu Yılmaz'ın eline geçer. Tüm karmaşaya rağmen düğün gerçekleşir.

HÜNKAR VE FEKELİ DÜĞÜNE KATILIYOR

Hünkar, Fekeli ile yan yana düğüne katılır. Müjgan mutlu, Yılmaz ise şaşkındır! Düğüne katılan İstanbul'dan gelen misafirler herkesi bir geceliğine bile olsa, güzel şeylere yaşamaya inandıracaktır.

Züleyha, artık hayatına o konakta devam etmek zorunda kalacağını düşünürken, Yılmaz da aklından Züleyha'yı tamamen çıkarmaya çalışır.