Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 23.08.2019 21:20
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 24.08.2019 01:48
ABONE OL

başlayacak? Sevilen isim diziden ayrıldı! Yeni sezon tarihi...

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar bir süre önce sezon finali yaparak kısa bir süreliğine ekranlara veda etti. Dizinin izleyicileri Eylül ayına az bir zaman kala başlayacak sorusuyla ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Peki, tarihi açıklandı mı? İşte diziye dair detaylar...

Arka Sokaklar yeni sezon ne zaman başlayacak?

Arka Sokaklar yeni sezon ne zaman başlayacak? Cuma akşamları ekranları başında Arka Sokakları takip eden izleyiciler yeni sezon tarihiyle ilgili gelecek açıklamayı bekliyor. Son olarak sevilen oyunculardan birisi sosyal medya hesabından diziden ayrıldığını duyurmuştu. Peki, Arka Sokaklar yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte yeni sezona dair detaylar...

ARKA SOKAKLAR YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yayıncı kuruluş Kanal D, Arka Sokaklar'ın yeni sezon tarihini açıklamadı. Ancak dizinin Eylül ayının ortalarında ekranlarda olması bekleniyor.

SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Mahalleye uyuşturucu çetesi musallat olmuştur. Aileler ve mahalleli durumu protesto eder. Engin mahalleyi uyuşturucudan temizleyeceğine söz verir. Narkotik ve Asayiş ekipleri bu olayda omuz omuza çalışırlar.

Ekip uyuşturucu baronu Nejat'ın peşine düşer. Nejat ile girilen operasyon fazlasıyla zordur. Nejat, Volkan'ı vurur. Volkan'ın hayati durumu tehlikededir. Nejat'ın yakalanmasına yardım eden adamı Salih aslında en büyük felakettir. Salih'in hedefinde de Selin ve Mesut vardır.

Tekin Amerika'da eğitim almak için biriktirdiği reklamlardan kazandığı parayı, internette dolandırıcılara kaptırır. Hüsnü bankadan kredi çekip Tekin'e verir. Oğlunu desteklemeye, moral vermeye çalışır. Ancak gene Tekin yapacağını yapar eve Jeniffer isimli yabancı bir kızla gelir.

Müfettiş Güzin, kan bağı olduğu için Cihan bebeği Aylin'den alır ve dayılarına teslime der. Üst üste darbe yaşayan Aylin için bu olay son damla olur. Hakan'la araları günden güne bozulmaktadır. Hakan bir gün eve geldiğinde Aylin'i evde bulamaz. Ardında bir mektup vardır sadece.