Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 22.08.2019 22:40
  • Son Güncelleme: 22.08.2019 23:44

olan 20 yıl yaşayıp türünün en yaşlısı olarak Guinness Rekorlar Kitabına giren hayvan hangisidir?

'nın sunumuyla ATV ekranlarında izleyicileri ekran başına kilitleyen Güven Bana yarışması çok konuşuluyor. Bu akşamki yarışmada " olan 20 yıl yaşayıp türünün en yaşlısı olarak Guinness Rekorlar Kitabına giren hayvan hangisidir?" sorusu yarışmacılara yönetildi. Programı izleyenler heyecanla bu soruya yanıt arıyor. İşte araştırılan o sorunun yanıtı...

Türünün en yaşlısı olarak Guinness'e giren hayvan hangisidir?

Ekranların ilgiyle takip edilen yarışması Güven Bana'da " olan 20 yıl yaşayıp türünün en yaşlısı olarak Guinness Rekorlar Kitabına giren hayvan hangisidir?" sorusu yarışmacıları zorladı. İşte o soru ve cevabı...

Soru: Adı Desi olan 20 yıl yaşayıp türünün en yaşlısı olarak Guinness Rekorlar Kitabına giren hayvan hangisidir?

A: Eşek

B: Kaplumbağa

C: Köpek

D: Ördek

DOĞRU CEVAP: Ördek

GÜVEN BANA YARIŞMASININ FORMATI NEDİR?

Bu yarışmada kazanmak için bilmek yeterli değil, güvenmek ve güven vermek de gerekiyor.

Daha önce hiç tanışmamış iki yarışmacı stüdyoda 1 Milyon TL ödül için yarışıyor. Stüdyoya aileleriyle gelen yarışmacıların tek sınavı bilgi düzeyleri değil, güven düzeyleriyle de ilgili çünkü beraber verdikleri cevaplarla ortadaki para ödülü büyüyor.

Yarışmanın ilk dakikalarında yarışmacılar birbirlerine "Güven Bana" dediler ve bağlılıklarını dile getirdiler. Peki ya sonra? Para mı kazanacak, yoksa güven mi? Hırslara ne kadar gem vurulacak?

Kazanmak için güvenmeye güvendiğiniz için kaybetmeye hazır mısınız?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.