Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 17.08.2019 20:53
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.08.2019 20:53
ABONE OL

'da şaşırtan ayrılık! Oyuncu ayrılığı sosyal medya hesabından duyurdu

karakterini canlandıran genç oyuncu diziye veda etti. 13 sezondur dizisinde Metin karakterine hayat veren Furkan Göksel diziden ayrıldığını sosyal medyadan açıkladı. Diziyle ilgili gelişmeleri yakından takip eden izleyiciler ayrılığın nedenini merak etmeye başladı.

Arka Sokaklar'da ayrılık! Sosyal medya hesabından duyurdu

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar'da Komiser Hüsnü'nün oğlu Metin karakterine hayat veren Furkan Göksel diziden ayrıldığını açıkladı. Göksel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla diziye veda ettiğini duyurdu.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLADI

Oyuncu diziden ayrıldığını sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu: "Koskoca 13 sezon. Sanki bu evde doğmuş gibiyim. Çocukluğum gençliğim hüzünlerim sevincim hepsi bu evde. Her köşesinde bambaşka bir anı, her sokağında bambaşka bir hatıra. Geçirdiğimiz 13 sene için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.

Sadece bu fotoğrafta olanlar değil, arka sokaklar ailesinden gelmiş geçmiş ve hala devam eden herkese çok teşekkür ederim.Benim için ayrılan sürenin sonuna geldik. Sizlere devam ettiğiniz bu yolda başarılarınızın devamını diliyorum.

FURKAN GÖKSEL KİMDİR?

Furkan Göksel, 1994 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini Plato M.Y.O. Radyo Televizyon Bölümü Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi alarak tamamladı. 12 yaşında oyunculukla tanışan Furkan Göksel, 2006 yılında Arka Sokaklar dizisi ile oyunculuğa adım attı.

Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu gibi usta isimlerle çalışan Furkan Göksel, dizide Özgür Ozan'ın hayat verdiği Komiser Hüsnü'nün oğlu Metin'i canlandırdı. 2006'da başladığı projeden 2019'da ayrılan Furkan Göksel, sosyal medyadan veda paylaşımı yaptı.