Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 16.08.2019 01:53
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 16.08.2019 01:53
ABONE OL

3. sezon ne zaman başlayacak? kimler olacak?

Show TV ekranlarında her pazartesi akşamı izleyicileri ekran başına kilitleyen 'un yeni sezon tarihi merakla araştırılıyor. Dizinin izleyicileri arama motorlarında Çukur'un yeni sezonu hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, izleyiciler tarafından heyecanla beklenen başlayacak? kimler olacak? İşte diziye dair detaylar...

Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak?

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Çukur'un yeni sezon tarihi izleyiciler tarafından merak ediliyor. İzleyiciler arama motorlarında Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak sorusuyla ilgili araştırmalara devam ediyor. Peki, Çukur 3. sezon ne zaman başlayacak? İşte diziye dair merak edilen detaylar...

ÇUKUR 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Show TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Çukur'un yeni sezonunun eylül ayının ortalarında başlaması bekleniyor.

ÇUKUR'DA KİMLER OLACAK?

Oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Perihan Savaş ve Ercan Kesal gibi isimlerin olduğu dizinin yeni sezonuna yeni isimler dahil olacak.

Hakan: Muhafız dizisinde kamera karşısına geçen Ayça Ayşin Turan'ın yeni sezonda Çukur kadrosunda yer alacağı iddia edildi. Ayça Ayşin Turan'ın, 2'nci sezonda diziye veda eden Dilan Çiçek Deniz'in yerine geçeceği konuşuluyor.

ÇUKUR SEZON FİNALİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Koçovalılar arka arkaya yaşadıkları acı kayıpların ardından Akın Koçovalı'nın hapishaneden çıkmasıyla büyük bir mutluluk yaşayacak. Ancak Akın'ın aileye gelişi beraberinde pek çok soru işaretini de yaratacak.

Azer ve Timsah'la işbirliği yapan Yücel, Koçovalıları yok etmek için elinden geleni yaparken Yamaç, sürpriz planıyla Yücel'e karşı bir adım önde olacak. Çukur'un, İstanbul'un her bir köşesine yayılacağı bölümde görülen yeni bir siyah zarf ise tansiyonu yükseltecek.

Bölümün finalinde yaşanan sürpriz gelişmeler 'Çukur'u, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yepyeni bir döneme sürükleyecek. Geçtiğimiz sezon finalinde herkesin terk etmek zorunda kaldığı Çukur'da bu sefer kimlerin kalacağı, kimlerin gideceği ise büyük merak uyandıracak.